luty 23 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 23.02.2018

zakończony

Mecze kat. open 51

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Tomasz Okuniewicz
16-tka
Andrzej Piotrowski 3:1 Sylwester Wójcik
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Krystian Spilaszek
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Arkadiusz Świtała
16-tka
Monika Klimczak 3:0 Jacek Kisiel
16-tka
Mariusz Kuryłek 3:1 Przemysław Hołodniak
16-tka
Krzysztof Tylski 3:2 Wiktor Ziemiański
16-tka
Tomasz Purwin 3:0 Czesław Kajdan
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Andrzej Piotrowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Mariusz Kuryłek 3:2 Monika Klimczak
ćwierćfinał
Tomasz Purwin 3:0 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Krzysztof Sołtysiak
półfinał
Mariusz Kuryłek 3:1 Tomasz Purwin
półfinał
Rafał Suszycki 3:1 Mariusz Kuryłek
finał
Ryszard Smoter 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 25-32 miejsce
Marek Lepianka 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 25-32 miejsce
Stanisław Trzeszczkowski 3:0 Stanisław Janiszewski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Cudny 3:1 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Ryszard Smoter 3:0 Wiktor Ziemiański
o 17-24 miejsce
Przemysław Hołodniak 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Jacek Kisiel
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Marek Lepianka 3:1 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:0 Grabowska Agata
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:1 Ryszard Smoter
o 13-16 miejsce
Przemysław Hołodniak 3:1 Piotr Szablewski
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Marek Lepianka
o 13-16 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:0 Sylwester Wójcik
o 13-16 miejsce
Krzysztof Cudny 3:1 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Przemysław Hołodniak 3:0 Andrzej Piotrowski
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Monika Klimczak 3:1 Tomasz Okuniewicz
o 9-12 miejsce
Przemysław Hołodniak 3:1 Krzysztof Cudny
o 7-8 miejsce
Monika Klimczak 3:2 Arkadiusz Świtała
o 7-8 miejsce
Tomasz Purwin 2:1 Przemysław Hołodniak
o 5-6 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Monika Klimczak
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Grabowska Agata 3:0 Stanisław Trzeszczkowski
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:1 Jacek Kisiel
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Grabowska Agata
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Stanisław Trzeszczkowski
o 21-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Ryszard Smoter
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Andrzej Piotrowski
o 9-12 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Hoan Le 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 21 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Krystian Spilaszek
o 17 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Marek Lepianka
o 13 miejsce
Krzysztof Tylski 2:1 Andrzej Piotrowski
o 11 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Cudny
o 7 miejsce