lipiec 26 nie 2020

Turniej DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7

zakończony
Wyniki

Wyniki kategoria inna 30 meczy

Drużyna

2
Paweł Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Paweł Popielczyk
3
SZYMON SZYKULSKI
0
Iwona Sandecka
0
Janusz Pawelski

debel turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
1
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Iwona Sandecka
1
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
3
Julita SOBAŃSKA
2
Janusz Pawelski
2
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Artur BatMan-owski

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Paweł Popielczyk
3
Szymon Rybarczyk
1
Michał Popielczyk
1
Artur BatMan-owski

debel turniejowy

2
Paweł Popielczyk
1
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Artur BatMan-owski
1
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
1
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

3
Paweł Popielczyk
3
Julita SOBAŃSKA
2
Piotr Chrustowski
2
Szymon Rybarczyk

debel turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Artur BatMan-owski
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Artur BatMan-owski
3
Michał Popielczyk
2
Janusz Pawelski
2
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Artur BatMan-owski

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

3
Artur BatMan-owski
3
Julita SOBAŃSKA
1
Piotr Chrustowski
1
Michał Popielczyk

debel turniejowy

2
Artur BatMan-owski
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

Kategorie
  1. 12:00 - inna (Drużyna) - 10 zł

MALTS
Dzięki wsparciu Marszałka Mazowieckiego startujemy 7 czerwca o godzinie 12.00 w Powsinie w Parku Kultury
Mazowiecka Amatorska Liga Tenisa Stołowego, będzie spotykać się w każdą niedziele od 12:00 do 15:00 na turnieju drużynowym,

Nowa edycja, nowe zasady:

w zależności od ilości przybyłych uczestników.. Drużyny za każdym dniem ligowym.. łączymy losowo
w pary (lub max 3osobowe druzyny

Mecz Drużynowy to 6spotkań
4single i dwa deble..
a1 vs b1
a1 vs b2
a1/a2 - b1/b2
a2 - b1
a2 - b2
a1/a2 - b1/b2

Gramy do 3 wygranych setów

punkty drużynowe Liczymy tak:

wynik kazdego pojedynczego meczu:
3-0 to 4punkty dla drużyny..
3-1 to 2 punkty dla druzyny..
3-2 to 1punkt dla drużyny..
Plus punkty za ogolny wynik duzego meczu równe Różnicy
6-0 (6pkt)
5-1 (4pkt)
4-2 (2pkt)
3-3 Remis po 1pkt dla kazdej ze stron..


Ogoł Punktów z Kazdego duzego Meczu
Dzielimy przez 2.
i wynik punktowy (zaokrąglony do wyzszej wartosci) przyznajemy w klasyfikacji indywidualnej kazdemu czlonkowi tej druzyny.

przykład

A1 3-1 B1 (A-2pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 2-3 B12 (B-1pkt)
A1 0-3 B2 (B-4pkt)
A2 3-1 B1 (A-2pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 4-2 (B)


podsumowanie:

A= 2+4+2+4 + 2 = 14/2=7pkt dla czlonkow druzyny A

B= 1+4 -2 = 3/2 = 1,5 czyli 2pkt dla Czlonkow druzyny B.

Uwaga!!
jesli wartosc zdobytych punktow wynosi wiecej niz 10 na czlonka.. punkty maksymalne przyznawane to 10pkt.
jesli wartosc jest ponizej 1. punkty minimalne to 1pkt dla kazdego z czlonkow druzyny przegranej.

przyklad 2:

A1 3-0 B1 (A-4pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)
A1 3-0 B2 (A-4pkt)
A2 3-0 B1 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 6-0 (B)

podsumowanie:

A = 4+4+4+4+4+4+6=30pkt/2=15pkt = 10pkt dla kazdego czlonka druzyny A

B= -6. = 1pkt dla kazdego czlonka druzyny B

Zatem maksymalny wynik to 10-1. jednego duzego pojedynku miedzydrużynowego

Klasyfikacje prowadzimy Indywidualną.

Nagrody końcowe:
Puchary pamiątkowe i medale..
oraz nagrody rzeczowe dla Najlepszych w klasyfikacji ogolnej na koniec cyklu....

Miejsce bitwy