lipiec 12 nie 2020

Turniej DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 5

zakończony
Wyniki

Wyniki kategoria inna 30 meczy

Drużyna

2
Piotr Derecki
0
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Osmulski Bartosz
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

3
Kamil Rebman
3
Szymon Rybarczyk
0
Wiesław Pomarański
0
Piotr Derecki

debel turniejowy

3
Wiesław Pomarański
3
Jadwiga Motor
0
Kamil Rebman
0
Osmulski Bartosz

debel turniejowy

2
Piotr Derecki
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

2
Osmulski Bartosz
0
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
3
Roman Maćkiewicz
1
Janusz Pawelski
1
Artur Manowski

debel turniejowy

3
Piotr Chrustowski
3
Janusz Pawelski
1
Paweł Popielczyk
1
Michał Popielczyk

debel turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
1
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Osmulski Bartosz
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

3
Wiesław Pomarański
3
Iwona Sandecka
1
Andrzej Flomander
1
Piotr Derecki

debel turniejowy

3
Osmulski Bartosz
3
Iwona Sandecka
0
Julita SOBAŃSKA
0
Piotr Derecki

debel turniejowy

2
Osmulski Bartosz
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
0
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
3
Kamil Rebman
2
Szymon Rybarczyk
2
Artur Manowski

debel turniejowy

3
Michał Popielczyk
3
Jadwiga Motor
1
Szymon Rybarczyk
1
Artur Manowski

debel turniejowy

2
Kamil Rebman
1
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

3
Roman Maćkiewicz
3
Janusz Pawelski
2
Andrzej Flomander
2
Iwona Sandecka

debel turniejowy

3
Paweł Popielczyk
3
Roman Maćkiewicz
1
Andrzej Flomander
1
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Janusz Pawelski
1
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

Kategorie
  1. 12:00 - inna (Drużyna) - 10 zł

MALTS
Dzięki wsparciu Marszałka Mazowieckiego startujemy 7 czerwca o godzinie 12.00 w Powsinie w Parku Kultury
Mazowiecka Amatorska Liga Tenisa Stołowego, będzie spotykać się w każdą niedziele od 12:00 do 15:00 na turnieju drużynowym,

Nowa edycja, nowe zasady:

w zależności od ilości przybyłych uczestników.. Drużyny za każdym dniem ligowym.. łączymy losowo
w pary (lub max 3osobowe druzyny

Mecz Drużynowy to 6spotkań
4single i dwa deble..
a1 vs b1
a1 vs b2
a1/a2 - b1/b2
a2 - b1
a2 - b2
a1/a2 - b1/b2

Gramy do 3 wygranych setów

punkty drużynowe Liczymy tak:

wynik kazdego pojedynczego meczu:
3-0 to 4punkty dla drużyny..
3-1 to 2 punkty dla druzyny..
3-2 to 1punkt dla drużyny..
Plus punkty za ogolny wynik duzego meczu równe Różnicy
6-0 (6pkt)
5-1 (4pkt)
4-2 (2pkt)
3-3 Remis po 1pkt dla kazdej ze stron..


Ogoł Punktów z Kazdego duzego Meczu
Dzielimy przez 2.
i wynik punktowy (zaokrąglony do wyzszej wartosci) przyznajemy w klasyfikacji indywidualnej kazdemu czlonkowi tej druzyny.

przykład

A1 3-1 B1 (A-2pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 2-3 B12 (B-1pkt)
A1 0-3 B2 (B-4pkt)
A2 3-1 B1 (A-2pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 4-2 (B)


podsumowanie:

A= 2+4+2+4 + 2 = 14/2=7pkt dla czlonkow druzyny A

B= 1+4 -2 = 3/2 = 1,5 czyli 2pkt dla Czlonkow druzyny B.

Uwaga!!
jesli wartosc zdobytych punktow wynosi wiecej niz 10 na czlonka.. punkty maksymalne przyznawane to 10pkt.
jesli wartosc jest ponizej 1. punkty minimalne to 1pkt dla kazdego z czlonkow druzyny przegranej.

przyklad 2:

A1 3-0 B1 (A-4pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)
A1 3-0 B2 (A-4pkt)
A2 3-0 B1 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 6-0 (B)

podsumowanie:

A = 4+4+4+4+4+4+6=30pkt/2=15pkt = 10pkt dla kazdego czlonka druzyny A

B= -6. = 1pkt dla kazdego czlonka druzyny B

Zatem maksymalny wynik to 10-1. jednego duzego pojedynku miedzydrużynowego

Klasyfikacje prowadzimy Indywidualną.

Nagrody końcowe:
Puchary pamiątkowe i medale..
oraz nagrody rzeczowe dla Najlepszych w klasyfikacji ogolnej na koniec cyklu....

Miejsce bitwy