lipiec 19 nie 2020

Turniej DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6

zakończony
Wyniki

Wyniki kategoria inna 60 meczy

Drużyna

2
Piotr Chrustowski
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Piotr Chrustowski
0
Roman Maćkiewicz
0
Szymon Rybarczyk

debel turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Roman Maćkiewicz
1
Janusz Pawelski
1
Szymon Rybarczyk

debel turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
1
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
1
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
1
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
1
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
2
Janusz Pawelski
0
Paweł Popielczyk
0
Michał Popielczyk

debel turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
2
Piotr Chrustowski
1
Paweł Popielczyk
1
Michał Popielczyk

debel turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
1
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
1
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
2
Roman Maćkiewicz
1
Andrzej Flomander
1
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Piotr Chrustowski
2
Janusz Pawelski
0
Andrzej Flomander
0
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
1
Piotr Gradek

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
2
Roman Maćkiewicz
0
Piotr Gradek
0
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Janusz Pawelski
2
Piotr Chrustowski
1
Piotr Gradek
1
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Piotr Gradek

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
2
Michał Popielczyk
0
Andrzej Flomander
0
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
2
Michał Popielczyk
0
Andrzej Flomander
0
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
0
Piotr Gradek

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
2
Michał Popielczyk
1
Piotr Gradek
1
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
1
Piotr Gradek

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
2
Michał Popielczyk
1
Piotr Gradek
1
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Andrzej Flomander
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Piotr Gradek
1
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Piotr Gradek
2
Iwona Sandecka
0
Andrzej Flomander
0
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Andrzej Flomander
2
Iwona Sandecka
1
Piotr Gradek
1
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Piotr Gradek
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Iwona Sandecka
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Szymon Rybarczyk
0
Paweł Popielczyk
0
Michał Popielczyk

debel turniejowy

2
Michał Popielczyk
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Szymon Rybarczyk
0
Paweł Popielczyk
0
Michał Popielczyk

debel turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Szymon Rybarczyk
0
Andrzej Flomander
0
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Szymon Rybarczyk
1
Andrzej Flomander
1
Iwona Sandecka

debel turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Piotr Gradek
1
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Szymon Rybarczyk
0
Piotr Gradek
0
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

2
Piotr Gradek
1
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
2
Szymon Rybarczyk
0
Piotr Gradek
0
Julita SOBAŃSKA

debel turniejowy

Kategorie
  1. 12:00 - inna (Drużyna) - 10 zł

MALTS
Dzięki wsparciu Marszałka Mazowieckiego startujemy 7 czerwca o godzinie 12.00 w Powsinie w Parku Kultury
Mazowiecka Amatorska Liga Tenisa Stołowego, będzie spotykać się w każdą niedziele od 12:00 do 15:00 na turnieju drużynowym,

Nowa edycja, nowe zasady:

w zależności od ilości przybyłych uczestników.. Drużyny za każdym dniem ligowym.. łączymy losowo
w pary (lub max 3osobowe druzyny

Mecz Drużynowy to 6spotkań
4single i dwa deble..
a1 vs b1
a1 vs b2
a1/a2 - b1/b2
a2 - b1
a2 - b2
a1/a2 - b1/b2

Gramy do 3 wygranych setów

punkty drużynowe Liczymy tak:

wynik kazdego pojedynczego meczu:
3-0 to 4punkty dla drużyny..
3-1 to 2 punkty dla druzyny..
3-2 to 1punkt dla drużyny..
Plus punkty za ogolny wynik duzego meczu równe Różnicy
6-0 (6pkt)
5-1 (4pkt)
4-2 (2pkt)
3-3 Remis po 1pkt dla kazdej ze stron..


Ogoł Punktów z Kazdego duzego Meczu
Dzielimy przez 2.
i wynik punktowy (zaokrąglony do wyzszej wartosci) przyznajemy w klasyfikacji indywidualnej kazdemu czlonkowi tej druzyny.

przykład

A1 3-1 B1 (A-2pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 2-3 B12 (B-1pkt)
A1 0-3 B2 (B-4pkt)
A2 3-1 B1 (A-2pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 4-2 (B)


podsumowanie:

A= 2+4+2+4 + 2 = 14/2=7pkt dla czlonkow druzyny A

B= 1+4 -2 = 3/2 = 1,5 czyli 2pkt dla Czlonkow druzyny B.

Uwaga!!
jesli wartosc zdobytych punktow wynosi wiecej niz 10 na czlonka.. punkty maksymalne przyznawane to 10pkt.
jesli wartosc jest ponizej 1. punkty minimalne to 1pkt dla kazdego z czlonkow druzyny przegranej.

przyklad 2:

A1 3-0 B1 (A-4pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)
A1 3-0 B2 (A-4pkt)
A2 3-0 B1 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 6-0 (B)

podsumowanie:

A = 4+4+4+4+4+4+6=30pkt/2=15pkt = 10pkt dla kazdego czlonka druzyny A

B= -6. = 1pkt dla kazdego czlonka druzyny B

Zatem maksymalny wynik to 10-1. jednego duzego pojedynku miedzydrużynowego

Klasyfikacje prowadzimy Indywidualną.

Nagrody końcowe:
Puchary pamiątkowe i medale..
oraz nagrody rzeczowe dla Najlepszych w klasyfikacji ogolnej na koniec cyklu....

Miejsce bitwy