czerwiec 21 nie 2020

Turniej DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 3

zakończony
Wyniki

Wyniki kategoria inna 36 meczy

Drużyna

2
Michał Popielczyk
1
Dominik Matuszewski

mecz turniejowy

2
Boris LIWSZIC
0
Kamil Rebman

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
1
Kamil Rebman

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Dominik Matuszewski

mecz turniejowy

3
Szymon Rybarczyk
3
Dominik Matuszewski
0
Zygmunt WOJTIUK
0
Piotr Chrustowski

debel turniejowy

3
Michał Popielczyk
3
Zygmunt WOJTIUK
2
Kamil Rebman
2
Boris LIWSZIC

debel turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Krystian Spilaszek

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
0
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

2
Krystian Spilaszek
0
Roman Maćkiewicz

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Roman Maćkiewicz
3
2
Andrzej Flomander
2
Janusz Pawelski

debel turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
3
Andrzej Flomander
2
Wiesław Pomarański
2
Paweł Popielczyk

debel turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Kamil Rebman

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Dominik Matuszewski

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Dominik Matuszewski
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
3
Kamil Rebman
2
Zygmunt WOJTIUK
2
Janusz Pawelski

debel turniejowy

3
Roman Maćkiewicz
3
Zygmunt WOJTIUK
1
Dominik Matuszewski
1
Paweł Popielczyk

debel turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Wiesław Pomarański

mecz turniejowy

2
Krystian Spilaszek
0
Boris LIWSZIC

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
1
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Krystian Spilaszek
0
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

3
Michał Popielczyk
3
Wiesław Pomarański
2
Andrzej Flomander
2
Piotr Chrustowski

debel turniejowy

3
Szymon Rybarczyk
3
Andrzej Flomander
2
Krystian Spilaszek
2
Boris LIWSZIC

debel turniejowy

2
Zygmunt WOJTIUK
1
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Krystian Spilaszek
1
Dominik Matuszewski

mecz turniejowy

2
Krystian Spilaszek
0
Zygmunt WOJTIUK

mecz turniejowy

2
Dominik Matuszewski
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

3
Kamil Rebman
3
Zygmunt WOJTIUK
0
Andrzej Flomander
0
Wiesław Pomarański

debel turniejowy

3
Krystian Spilaszek
3
Kamil Rebman
2
Dominik Matuszewski
2
Wiesław Pomarański

debel turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Boris LIWSZIC

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

3
Paweł Popielczyk
3
Szymon Rybarczyk
0
Boris LIWSZIC
0
Roman Maćkiewicz

debel turniejowy

3
Piotr Chrustowski
3
Michał Popielczyk
1
Janusz Pawelski
1
Wojciech Wypyszyński

debel turniejowy

Kategorie
  1. 12:00 - inna (Drużyna) - 10 zł

MALTS
Dzięki wsparciu Marszałka Mazowieckiego startujemy 7 czerwca o godzinie 12.00 w Powsinie w Parku Kultury
Mazowiecka Amatorska Liga Tenisa Stołowego, będzie spotykać się w każdą niedziele od 12:00 do 15:00 na turnieju drużynowym,

Nowa edycja, nowe zasady:

w zależności od ilości przybyłych uczestników.. Drużyny za każdym dniem ligowym.. łączymy losowo
w pary (lub max 3osobowe druzyny

Mecz Drużynowy to 6spotkań
4single i dwa deble..
a1 vs b1
a1 vs b2
a1/a2 - b1/b2
a2 - b1
a2 - b2
a1/a2 - b1/b2

Gramy do 3 wygranych setów

punkty drużynowe Liczymy tak:

wynik kazdego pojedynczego meczu:
3-0 to 4punkty dla drużyny..
3-1 to 2 punkty dla druzyny..
3-2 to 1punkt dla drużyny..
Plus punkty za ogolny wynik duzego meczu równe Różnicy
6-0 (6pkt)
5-1 (4pkt)
4-2 (2pkt)
3-3 Remis po 1pkt dla kazdej ze stron..


Ogoł Punktów z Kazdego duzego Meczu
Dzielimy przez 2.
i wynik punktowy (zaokrąglony do wyzszej wartosci) przyznajemy w klasyfikacji indywidualnej kazdemu czlonkowi tej druzyny.

przykład

A1 3-1 B1 (A-2pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 2-3 B12 (B-1pkt)
A1 0-3 B2 (B-4pkt)
A2 3-1 B1 (A-2pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 4-2 (B)


podsumowanie:

A= 2+4+2+4 + 2 = 14/2=7pkt dla czlonkow druzyny A

B= 1+4 -2 = 3/2 = 1,5 czyli 2pkt dla Czlonkow druzyny B.

Uwaga!!
jesli wartosc zdobytych punktow wynosi wiecej niz 10 na czlonka.. punkty maksymalne przyznawane to 10pkt.
jesli wartosc jest ponizej 1. punkty minimalne to 1pkt dla kazdego z czlonkow druzyny przegranej.

przyklad 2:

A1 3-0 B1 (A-4pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)
A1 3-0 B2 (A-4pkt)
A2 3-0 B1 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 6-0 (B)

podsumowanie:

A = 4+4+4+4+4+4+6=30pkt/2=15pkt = 10pkt dla kazdego czlonka druzyny A

B= -6. = 1pkt dla kazdego czlonka druzyny B

Zatem maksymalny wynik to 10-1. jednego duzego pojedynku miedzydrużynowego

Klasyfikacje prowadzimy Indywidualną.

Nagrody końcowe:
Puchary pamiątkowe i medale..
oraz nagrody rzeczowe dla Najlepszych w klasyfikacji ogolnej na koniec cyklu....

Miejsce bitwy