sierpień 23 nie 2020

Turniej DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 10

zakończony
Wyniki

10

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria inna 30 meczy

drużynówka

Miejsce W P
1. Wojciech Wypyszyński po raz 1 4 2
2. Szymon Rybarczyk po raz 1 3 2
3. Paweł Popielczyk po raz 1 6 0
4. Piotr Chrustowski po raz 1 6 0
5. Pomaranski Wieslaw po raz 1 0 0
6. Andrzej Flomander po raz 1 2 4
7. Michał Popielczyk po raz 1 5 3
8. Iwona Sandecka po raz 1 0 5
9. Janusz Pawelski po raz 1 0 8
10. Julita SOBAŃSKA po raz 1 0 4
. po raz 4 2
2
Piotr Chrustowski
1
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
3
Julita SOBAŃSKA
2
Wojciech Wypyszyński
2
Andrzej Flomander

debel turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

3
Michał Popielczyk
3
Paweł Popielczyk
1
Janusz Pawelski
1
Szymon Rybarczyk

debel turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
1
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Wiesław Pomarański
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
3
Szymon Rybarczyk
0
Janusz Pawelski
0
Andrzej Flomander

debel turniejowy

2
Wiesław Pomarański
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

3
Paweł Popielczyk
3
Julita SOBAŃSKA
0
Michał Popielczyk
0
Wojciech Wypyszyński

debel turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

3
Andrzej Flomander
3
Paweł Popielczyk
0
Wiesław Pomarański
0
Szymon Rybarczyk

debel turniejowy

2
Andrzej Flomander
0
Julita SOBAŃSKA

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Wiesław Pomarański

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Michał Popielczyk
3
Iwona Sandecka
2
Wojciech Wypyszyński
2
Janusz Pawelski

debel turniejowy

2
Piotr Chrustowski
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

Kategorie
  1. 12:30 - inna (drużynówka) - 10 zł

MALTS
Dzięki wsparciu Marszałka Mazowieckiego startujemy 7 czerwca o godzinie 12.00 w Powsinie w Parku Kultury
Mazowiecka Amatorska Liga Tenisa Stołowego, będzie spotykać się w każdą niedziele od 12:00 do 15:00 na turnieju drużynowym,

Nowa edycja, nowe zasady:

w zależności od ilości przybyłych uczestników.. Drużyny za każdym dniem ligowym.. łączymy losowo
w pary (lub max 3osobowe druzyny

Mecz Drużynowy to 6spotkań
4single i dwa deble..
a1 vs b1
a1 vs b2
a1/a2 - b1/b2
a2 - b1
a2 - b2
a1/a2 - b1/b2

Gramy do 3 wygranych setów

punkty drużynowe Liczymy tak:

wynik kazdego pojedynczego meczu:
3-0 to 4punkty dla drużyny..
3-1 to 2 punkty dla druzyny..
3-2 to 1punkt dla drużyny..
Plus punkty za ogolny wynik duzego meczu równe Różnicy
6-0 (6pkt)
5-1 (4pkt)
4-2 (2pkt)
3-3 Remis po 1pkt dla kazdej ze stron..


Ogoł Punktów z Kazdego duzego Meczu
Dzielimy przez 2.
i wynik punktowy (zaokrąglony do wyzszej wartosci) przyznajemy w klasyfikacji indywidualnej kazdemu czlonkowi tej druzyny.

przykład

A1 3-1 B1 (A-2pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 2-3 B12 (B-1pkt)
A1 0-3 B2 (B-4pkt)
A2 3-1 B1 (A-2pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 4-2 (B)


podsumowanie:

A= 2+4+2+4 + 2 = 14/2=7pkt dla czlonkow druzyny A

B= 1+4 -2 = 3/2 = 1,5 czyli 2pkt dla Czlonkow druzyny B.

Uwaga!!
jesli wartosc zdobytych punktow wynosi wiecej niz 10 na czlonka.. punkty maksymalne przyznawane to 10pkt.
jesli wartosc jest ponizej 1. punkty minimalne to 1pkt dla kazdego z czlonkow druzyny przegranej.

przyklad 2:

A1 3-0 B1 (A-4pkt)
A2 3-0 B2 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)
A1 3-0 B2 (A-4pkt)
A2 3-0 B1 (A-4pkt)
A12 3-0 B12 (A-4pkt)

(A) 6-0 (B)

podsumowanie:

A = 4+4+4+4+4+4+6=30pkt/2=15pkt = 10pkt dla kazdego czlonka druzyny A

B= -6. = 1pkt dla kazdego czlonka druzyny B

Zatem maksymalny wynik to 10-1. jednego duzego pojedynku miedzydrużynowego

Klasyfikacje prowadzimy Indywidualną.

Nagrody końcowe:
Puchary pamiątkowe i medale..
oraz nagrody rzeczowe dla Najlepszych w klasyfikacji ogolnej na koniec cyklu....

Miejsce bitwy