luty 16 sob 2019

Turniej 25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

117

zawodników brało
udział

11

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

19

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Marcin Ostrowski po raz 2
2. Marek Zawadzki po raz 2
3. Mariusz Łysiak po raz 5
4. Krzysztof Kostoń po raz 1
5. Xuan That Vu po raz 1
6. Piotr Szablewski po raz 1
7. Wojciech Ratynski po raz 1
8. Jerzy Sikorski po raz 3
9. Artur Styczyński po raz 1
10. Grzegorz Undra po raz 1
11. Marek Galązka po raz 1
12. Mieczyslaw Jaronko po raz 1
13. Sylwester Wojcik po raz 1
14. Janusz Waszelewski po raz 3
15. Adam Sitkiewicz po raz 1
16. Marek Borowski po raz 1
17. Marek Biernat po raz 1
18. Leszek Pęda po raz 3
19. Dariusz Lipka po raz 1
20. Zbigniew Perzyna po raz 1
21. Miroslaw Kubisiak po raz 2
22. Stanisław Sadowski po raz 1
23. Wojciech Wachol po raz 1
24. Sławomir Woźniak po raz 1
25. Mariusz Cur po raz 1
26. Zbigniew Antczak po raz 2
27. Janusz Mrowinski po raz 2
28. Wojciech Cieślicki po raz 1
29. Sławomir Staskiewicz po raz 1
30. Andrzej Paszkowski po raz 1
31. Wojciech Osinski po raz 1
32. Tomasz Wronowski po raz 1
33. Krzysztof Smakowski po raz 1
34. Dan Manea po raz 1
35. Władyslaw Gohling po raz 1
36. Krzysztof Pawlak po raz 1
37. Sylwester Kasprzak po raz 2
38. Stanisław Kaczanowski po raz 1
39. Grzegorz Papis po raz 1
40. Janusz Ćwiklinski po raz 1
41. Robert Niewiadomski po raz 1
42. Stanislaw Trzeszczkowski po raz 1
43. Roman Bem po raz 1
44. Miroslaw Szewczyk po raz 1
45. Ryszard Borkowski po raz 1
46. Leszekj Leszczynski po raz 1
47. Adam Pańko po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Wojciech Ratyński po raz 3
3. Artur Styczyński po raz 1
4. Mieczyslaw Jaronko po raz 1
5. Marek Biernat po raz 1
6. Krzysztof Kostoń po raz 2
7. Wladyslaw Gohling po raz 2
8. Tomasz Wronowski po raz 1
9. Grzegorz Papis po raz 1
10. Dariusz Lipka po raz 1
11. Antoni Bialobrzeski po raz 1
12. Stanislaw Sadowski po raz 1
13. Miroslaw Kubisiak po raz 1
14. Sławomir Woźniak po raz 1
15. Roman Eski po raz 1
16. Wojciech Gąssowski po raz 1
17. Leszek Leszczyński po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Marcin Kaznowski po raz 1
2. Krzysztof Olszewski po raz 1
3. Mateusz Perzanowski po raz 1
4. Paweł Michalski po raz 2
5. Maciej Jar po raz 2
6. Piotr Michalski po raz 1
7. Mateusz Sakowicz po raz 2
8. Wojciech Folwarski po raz 1
9. Michnowski Krzysztof po raz 1
10. Marek Zawadzki po raz 4
11. Dariusz Kociszewski po raz 1
12. Wojciech Węgrowicz po raz 1
13. Slawomir Rutkowski po raz 1
14. Szymon Sakowicz po raz 1
15. Łukasz Wroniewski po raz 1
16. Mariusz Słomkowski po raz 1
17. Grzegorz Sieczak po raz 2
18. Ocipka Kamil po raz 1
19. Dawid Kociszewski po raz 1
20. Waldemar Milczarek po raz 2
21. Piotr Chrustowski po raz 1
22. Krzysztof Stępień po raz 1
23. Andrzej Piesio po raz 1
24. Piotr Gradek po raz 1
25. Łukasz Błaszczyk po raz 1
26. Mariusz Łysiak po raz 1
27. Slawomir Szadkowski po raz 1
28. Łukasz Sakowicz po raz 3
29. Pawel Kusiak po raz 1
30. Mateusz Świderski po raz 1
31. Maksymilian Milewski po raz 1
32. Daniel Gontarski po raz 2
33. Pacholak Hubert po raz 1
34. Hubert Bekisz po raz 1
35. Wojcieska Aneta po raz 1
36. Krzysztof Baradziej po raz 2
37. Arkadiusz Sowinski po raz 1
38. Michał Popielczyk po raz 1
39. Pacholak Oskar po raz 1
40. Piotr Lech po raz 1
41. Andrzej Wierzejski po raz 1
42. Joanna Potasznik po raz 1
43. Jakub Szczypek po raz 1
44. Jn Królak po raz 1
45. Wiktor Trzpil po raz 1
46. Oliwia Michalak po raz 1
47. Artur Manowski po raz 1
48. Tomasz Lipka po raz 1
49. Paweł Ziółkowski po raz 1
50. Łukasz Szczęśniak po raz 1
51. Kamil Perzanowski po raz 1
52. Filip Budu po raz 1
53. Marcin Karwowski po raz 1