luty 23 sob 2019

Turniej 26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

97

zawodników brało
udział

9

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

9

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Marcin Ostrowski po raz 3
2. Sylwester Wójcik po raz 4
3. Piotr Szablewski po raz 2
4. Mariusz Łysiak po raz 3
5. Krzysztof Cudny po raz 1
6. Jacek Nowacki po raz 1
7. Zenon Klimek po raz 1
8. Stanislaw Rosiński po raz 1
9. Mieczyslaw Jaronko po raz 2
10. Marek Zawadzki po raz 4
11. Krzysztof Ziółek po raz 3
12. Piotr Knapczyński po raz 1
13. Wojciech Ratyński po raz 1
14. Stanisław Sadowski po raz 1
15. Leszek Pęda po raz 2
16. Mirosław Kubisiak po raz 2
17. Krzysztof Stępień po raz 1
18. Adam Sitkiewicz po raz 1
19. Slawomir Woźniak po raz 1
20. Leszek Sotek po raz 1
21. Wojciech Cieślicki po raz 3
22. Janusz Mrowinski po raz 1
23. Sylwester Kasprzalk po raz 1
24. Ireneusz Wróblewski po raz 1
25. Anh Tuan Truong po raz 1
26. Xuan That Vu po raz 1
27. Marek Gałązka po raz 1
28. Krzysztof Kostoń po raz 1
29. Wojciech Osiński po raz 1
30. Slawomir Ozimek po raz 1
31. Grzegorz Papis po raz 2
32. Jerzy Sikorski po raz 1
33. Grzegorz Sieczak po raz 1
34. Jacek Frątczak po raz 1
35. Grzegorz Undra po raz 1
36. Tomasz Wronowski po raz 1
37. Karol Zychowicz po raz 1
38. Małgorzata Rudnik po raz 1
39. Andrzej Pazszkowski po raz 1
40. Bogdan Jurkowski po raz 1
41. Marcin Stefański po raz 1
42. Ireneusz Kaminski po raz 2
43. Roman Bem po raz 2
44. Marek Grzybowski po raz 1
45. Zbigniew Antczak po raz 1
46. Janusz Waszelewski po raz 1
47. Jan Fuglewicz po raz 1
48. Zbigniew Perzyna po raz 1
49. Ryszard Borkowski po raz 1
50. Adam Pańko po raz 1
51. Marek Oleszkiewicz po raz 1
52. Krzysztof Pawlak po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Leszek Sotek po raz 2
2. Sławomir Ozimek po raz 1
3. Krzysztof Kostoń po raz 4
4. Jerzy Sikorski po raz 1
5. Bogdan Jurkowski po raz 1
6. Malgorzata Rudnik po raz 1
7. Grzegorz Undra po raz 5
8. Antoni Białobrzeski po raz 1
9. Miroslaw Kubisika po raz 1
10. Anh Tuan Truong po raz 1
11. Marek Oleszkiewicz po raz 1
12. Stanislaw Sadowski po raz 2
13. Roman Eski po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Arkadiusz Ziemiński po raz 3
2. Paweł Michalski po raz 3
3. Reinhold Utri po raz 1
4. Maciej Jar po raz 1
5. Dominik Joński po raz 1
6. Mateusz Kozanowski po raz 2
7. Grzegorz Pławski po raz 1
8. Krystian Spilaszek po raz 2
9. Mateusz Świderski po raz 2
10. Andrzej Piesio po raz 2
11. Sławomir Rutkowski po raz 1
12. Marek Zawadzki po raz 2
13. Maciej Lewandowski po raz 1
14. Paweł Naduk po raz 1
15. Anna Bachlinska po raz 1
16. Mariusz Łysiak po raz 1
17. Szymon Sakowicz po raz 2
18. Krzysztof Baradziej po raz 1
19. Mateusz Śledziewski po raz 1
20. Katarzyna Rybak po raz 2
21. Rafał Pierzchałka po raz 1
22. Damian Wawryło po raz 1
23. Łukasz Szczęśniak po raz 1
24. Łukasz Sakowicz po raz 1
25. Pawel Kusiak po raz 1
26. Dawid Kociszewski po raz 2
27. Agnieszka Rybak po raz 2
28. Wiktor Trzpil po raz 1
29. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 1
30. Kamil Rebman po raz 1
31. Piotr Gradek po raz 2
32. Piotr Lech po raz 1