styczeń 05 sob 2019

Turniej 19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

114

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

14

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Jerzy Sikorski po raz 1
2. Marcin Ostrowski po raz 1
3. Marek Korzemski po raz 1
4. Marcin Chojnacki po raz 1
5. Leszek Sotek po raz 1
6. Wojciech Ratyński po raz 1
7. Waldemar Śliwinski po raz 1
8. Mariusz Łysiak po raz 2
9. Mieczyslaw Jaronko po raz 1
10. Stanislaw Sadowski po raz 2
11. Jacek Nowacki po raz 1
12. Sylwester Wojcik po raz 1
13. Mirosław Kubisiak po raz 1
14. Marek Zawadzki po raz 1
15. Marek Grzybowski po raz 1
16. Wojciech Osinski po raz 1
17. Krzysztof Kostoń po raz 2
18. Leszek Pęda po raz 2
19. Konrad Dousa po raz 1
20. Adam Pańko po raz 1
21. Wladyslaw Gohling po raz 1
22. Wojciech Wachol po raz 1
23. Janusz Waszelewski po raz 3
24. Marek Gałązka po raz 1
25. Zbigniew Perzyna po raz 1
26. Adam Sitkiewicz po raz 1
27. Slawomir Skowyrski po raz 1
28. Artur Kozak po raz 1
29. Grzegprz Papis po raz 1
30. Zbigniew Antczak po raz 2
31. Krzysztof Pawlak po raz 3
32. Wojciech Cieślicki po raz 1
33. Tomasz Wronowski po raz 1
34. Janusz Mrowiński po raz 1
35. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
36. Jacek Frątczak po raz 1
37. Grzegorz Undra po raz 1
38. Robert Jurkowski po raz 1
39. Stanislaw Janiszewski po raz 1
40. Jan Fuglewicz po raz 1
41. Sylwester Kasprzak po raz 1
42. Ireneusz Kaminski po raz 1
43. Ryszard Borkowski po raz 1
44. Elżbieta Beziuk po raz 1
45. Boguslaw Muszyński po raz 1
46. Jacek Malinowski po raz 1
47. Leszek Leszczyński po raz 1
48. Iwona Sandecka po raz 1
49. Piotr Knapczynski po raz 1
50. Grzegorz Sieczak po raz 1
51. Roman Bem po raz 1
52. Sławomir Wodzyński po raz 1
53. Janusz Ćwikliński po raz 1
54. Sławomir Staśkiewicz po raz 1
55. Marek Oleszkiewicz po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Mareki Korzemski po raz 1
2. Robert Niewiadomski po raz 1
3. Krzysztof Kostoń po raz 2
4. Miroslaw Kubisiak po raz 3
5. Stanislaw Sadowski po raz 1
6. Mieczysław Jaronko po raz 1
7. Leszekj Leszczynski po raz 2
8. Krzysztof Pawlak po raz 1
9. Grzegorz Undra po raz 1
10. Piotr Lech po raz 2
11. Leszeki Sotek po raz 1
12. Grzegorz Papis po raz 2
13. Tomasz Wronowski po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Paweł Michalski po raz 4
2. Maciej Jar po raz 3
3. Krzysztof Sołtysiak po raz 1
4. Mateusz Kozanowski po raz 2
5. Karol Matyjek po raz 1
6. Radoslaw Gorgol po raz 1
7. Andrzej Piesio po raz 3
8. Mateusz Sakowicz po raz 1
9. Jacek Kisiel po raz 2
10. Marek Zawadzki po raz 3
11. Marek Laskowski po raz 1
12. Szymon Sakowicz po raz 1
13. Mateusz Cymerman po raz 1
14. Ocipka Kamil po raz 2
15. Mariusz Łysiak po raz 2
16. Artur Piersa po raz 1
17. Slawomir Rutkowski po raz 1
18. Jarosław Menich po raz 3
19. Piotr Gradek po raz 1
20. Xuan That Vu po raz 1
21. Krzysztof Baradziej po raz 1
22. Mateusz Świderski po raz 1
23. Fabian Sprzączak po raz 1
24. Marek Korzemski po raz 3
25. Krystian Spilaszek po raz 1
26. Dawid Kociszewski po raz 1
27. Daniel Gontarski po raz 2
28. Katarzyna Rybak po raz 1
29. Konrad Kowaczyk po raz 1
30. Kręźlewicz Adrianna po raz 1
31. Marek Słomkowski po raz 1
32. Konrad Wroblewski po raz 1
33. Agnieszka Rybak po raz 2
34. Beata Nosarzewska po raz 1
35. Józef Mańk po raz 1
36. Marcin Gałka po raz 1
37. Krzysztof Molenda po raz 1
38. Kamil Rebman po raz 1
39. Iwona Sandecka po raz 1
40. Filip Budu po raz 1
41. Piotr Lech po raz 1
42. Filip Gruchala po raz 1
43. Wojcieska Aneta po raz 1
44. Joanna Potasznik po raz 1
45. Królak Jan po raz 1
46. Przemyslaw Krupa po raz 1