grudzień 29 sob 2018

Turniej 18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym - zakończenie 2018 roku

zakończony

112

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

16

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Miroslaw Kubisiak po raz 1
2. Mieczyslaw Jarońko po raz 2
3. Leszek Pęda po raz 1
4. Stanisław Rosinski po raz 1
5. Waldemar Śliwinski po raz 3
6. Wojciech Wachol po raz 2
7. Marek Słomkowski po raz 1
8. Anh Tuan Truong po raz 1
9. Leszek Sotek po raz 1
10. Krzysztof Kostoń po raz 2
11. Adam Sitkiewicz po raz 1
12. Krzysztof Ziółek po raz 1
13. Marek Zawadzki po raz 2
14. Gregorz Undra po raz 1
15. Sylwester Wojcik po raz 1
16. Tomasz Wronowski po raz 1
17. Jerzy Sikorski po raz 1
18. Sławomir Skowyrski po raz 1
19. Stanislaw Sadowski po raz 1
20. Konrad Dousa po raz 1
21. Janusz Mrowiński po raz 1
22. Krzysztof Pawlak po raz 1
23. Janusz Waszelewski po raz 2
24. Wojciech Cieślicki po raz 1
25. Marek Korzemski po raz 1
26. Małgorzata Rudnik po raz 1
27. Marek Grzybowski po raz 2
28. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
29. Jan Fuglewicz po raz 1
30. Zbigniew Perzyna po raz 2
31. Slawomir Staśkiewicz po raz 1
32. Jacek Frątczak po raz 2
33. Zbigniew Antczak po raz 1
34. Grzegorz Papis po raz 1
35. Józef Danowski po raz 1
36. Andrzej Paszkowski po raz 1
37. Marek Borowski po raz 1
38. Ireneusz Kaminski po raz 1
39. Janusz Ćwiklinski po raz 2
40. Adam Panko po raz 1
41. Roman Bem po raz 1
42. Sylwester Kasprzak po raz 1
43. Aleksander Maksymow po raz 1
44. Iwona Sandecka po raz 1
45. Leszekj Leszczynski po raz 1
46. Mirosław Szewczyk po raz 1
47. Boguslaw Muszynski po raz 1
48. Władyslaw Gohling po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Stanawisł Sadowski po raz 1
2. Marek Korzemski po raz 2
3. Krzysztof Kostoń po raz 1
4. Zbyszek Samoraj po raz 1
5. Jerzy Sikorski po raz 1
6. Tomasz Wronowski po raz 5
7. Grzegorz Undra po raz 4
8. Leszek Leszczyński po raz 2
9. Mirosław Kubisiak po raz 1
10. Grzegorz Papis po raz 1
11. Leszek Sotek po raz 1
12. Władysław Gohling po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Krzysztof Sołtysiak po raz 1
2. Piotr Michalski po raz 1
3. Krzysztof Ruszczyński po raz 1
4. Jarosław Okruch po raz 1
5. Andrzej Piesio po raz 3
6. Antoni Buchalski po raz 3
7. Mateusz Cymerman po raz 1
8. Marek Laskowski po raz 4
9. Mateusz Sakowicz po raz 2
10. Mateusz Kozanowski po raz 1
11. Mateusz Świderski po raz 1
12. Fabian Sprzączak po raz 1
13. Szymon Sakowicz po raz 3
14. Waldemar Milczarek po raz 1
15. Adam Polech po raz 1
16. Maciej Jar po raz 1
17. Marek Zawadzki po raz 2
18. Artur Styczynski po raz 1
19. Krzysztof Molenda po raz 1
20. Katarzyna Rybak po raz 1
21. Marek Kaminski po raz 1
22. Daniel Gontarski po raz 1
23. Stanislaw Rosinski po raz 1
24. Marek Korzemski po raz 2
25. Paweł Michalski po raz 1
26. Grzegorz Pławski po raz 1
27. Paweł Ziółkowski po raz 1
28. Piotr Chrustowski po raz 1
29. Marcin Kabański po raz 1
30. Tomasz Kaszlewicz po raz 1
31. Paweł Naduk po raz 1
32. Piotr Gradek po raz 2
33. Krzysztof Kaminski po raz 1
34. Stanislaw Janiszewski po raz 1
35. Filip Budu po raz 1
36. Krzsztof Baradziej po raz 1
37. Damian Kutyła po raz 1
38. Jarosław Menich po raz 1
39. Krystian Spilaszek po raz 1
40. Agnieszka Rybak po raz 1
41. Michał Popielczyk po raz 1
42. Beata Nosarzewska po raz 1
43. Klaudiusz Pobudzin po raz 2
44. Łukasz Szczęśniak po raz 1
45. - WOŹNICZKA MICHALSKI po raz 1
46. Marek Rogalski po raz 1
47. Iwona Sansecka po raz 1
48. Piotr Bajek po raz 1
49. Sebastian Szczęśniak po raz 1
50. Tomasz Lipka po raz 1
51. Łukasz Sakowicz po raz 1
52. Oliwia Michalak po raz 1