grudzień 01 sob 2018

Turniej 14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

99

zawodników brało
udział

12

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

11

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Krzysztof Łebkowski po raz 2
2. Dariusz Zaręba po raz 1
3. Marek Zawadzki po raz 1
4. Jerzy Sikorski po raz 5
5. Waldemar Śliwinski po raz 2
6. Mariusz Łysiak po raz 2
7. Marek Gałązka po raz 1
8. Artur Styczyński po raz 1
9. Sylwester Wojcik po raz 1
10. Krzysztof Kostoń po raz 1
11. Krzysztof Ziółek po raz 2
12. Zbigniew Amtczak po raz 1
13. Mariusz Nałęcz po raz 1
14. Zbigniew Perzyna po raz 1
15. Piotr Knapczynski po raz 2
16. Adam Sitkiewicz po raz 2
17. Andrzej Paszkowski po raz 1
18. Leszek Pęda po raz 1
19. Miroslaw Kubisiak po raz 1
20. Paweł Tusień po raz 1
21. Krzysztof Molenda po raz 1
22. Janusz Mrowiński po raz 1
23. Wojciech Osinski po raz 1
24. Grzegorz Papis po raz 1
25. Krzysztof Pawlak po raz 2
26. Grzegorz Undra po raz 1
27. Mieczyslaw Jaronko po raz 1
28. Tomasz Wronowski po raz 2
29. Władyslaw Gohling po raz 1
30. Piotr Gradek po raz 1
31. Jerzy Cieślicki po raz 1
32. Piotr Bajek po raz 1
33. Marek Oleszkiewicz po raz 1
34. Iwona Sandecka po raz 1
35. Wojciech Wachol po raz 1
36. Janusz Ćwiklinski po raz 1
37. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
38. Ryszard Borkowski po raz 1
39. Stanislaw Sadowski po raz 1
40. Ireneusz Kaminski po raz 1
41. Janusz Waszelewski po raz 1
42. Miroslaw Szewczyk po raz 1
43. Stanislaw Janiszewski po raz 1
44. Kazimierz Drabot po raz 1
45. Roman Bem po raz 1
46. Rafał Kamiński po raz 1
47. Piotr Lech po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Leszek Pęda po raz 1
2. Stanislaw Sadowski po raz 1
3. Miroslaw Kubisiak po raz 1
4. Krzysztof Ziółek po raz 2
5. Krzysztof Kostoń po raz 3
6. Michnowski Krzysztof po raz 1
7. Grzegorz Undra po raz 3
8. Kazimierz Drabot po raz 1
9. Marek Korzemski po raz 1
10. Tomasz Wronowski po raz 2

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Arkadiusz Ziemiński po raz 1
2. Jarosław Okruch po raz 1
3. Paweł Michalski po raz 3
4. Andrzej Piesio po raz 3
5. Antoni Buchalski po raz 1
6. Krzysztof Sołtysiak po raz 1
7. Mateusz Kozanowski po raz 1
8. Marek Laskowski po raz 1
9. Adam Sroka po raz 1
10. Marek Zawadzki po raz 2
11. Robert Czernecki po raz 1
12. Maciej Jar po raz 2
13. Marcin Ostrowski po raz 1
14. Piotr Karpienia po raz 1
15. Piotr Michalski po raz 1
16. Mateusz Świderski po raz 1
17. Szymon Sakowicz po raz 1
18. Andrzej Wasiak po raz 1
19. Krzysztof Stępień po raz 1
20. Marek Krystian po raz 1
21. Mariusz Łysiak po raz 1
22. Marek Korzemski po raz 1
23. Xuan That Vu po raz 1
24. Mateusz Sakowicz po raz 1
25. Agnieszka Rybak po raz 2
26. Marek Grzybowski po raz 1
27. Daniel Gontarski po raz 1
28. Piotr Derecki po raz 1
29. Marek Słomkowski po raz 1
30. Katarzyna Rybak po raz 1
31. Sławomir Rutkowski po raz 1
32. Krzysztof Kaminski po raz 1
33. Henryk Marzec po raz 1
34. Iwona Sandecka po raz 1
35. Krzysztof Baradziej po raz 1
36. Maksymilian Milewski po raz 1
37. Filip Budu po raz 1
38. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
39. Krzysztof Smogorzewski po raz 1
40. Stanislaw Rosinski po raz 1
41. Wiktor Trzpil po raz 1
42. Dawid Kociszewski po raz 1