listopad 19 sob 2022

Turniej 12 turniej z cyklu Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa 2022/2023

zakończony

89

zawodników brało
udział

13

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

12

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy - (40-49 lat , urodzeni w latach 1974-1983) 108 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Krzysztof Sołtysiak po raz 10 7 0 30
2. Mariusz Łysiak po raz 4 6 1 28
3. Sławomir Rutkowski po raz 1 9 1 26
4. Artur Styczyński po raz 1 6 4 24
5. Mieczysław Jarońko po raz 1 4 3 22
6. Marek Pasieka po raz 1 5 2 21
7. Adam Kulesza po raz 1 4 3 20
8. Marek Biernat po raz 1 5 3 19
9. Paweł Jasik po raz 2 5 2 17
10. Marek Grzybowski po raz 1 4 2 16
11. Artur Liciński po raz 1 4 3 15
12. Jerzy Sikorski po raz 1 4 3 14
13. Przemysław Januszko po raz 1 2 3 13
14. Mirosław Kubisiak po raz 1 2 3 12
15. Janusz Waszelewski po raz 1 2 3 11
16. Adam Sitkiewicz po raz 1 2 3 10
17-24. Maciej Lewandowski po raz 1 7 1 8
17-24. Piotr Knapczyński po raz 1 5 3 8
17-24. Grzegorz Papis po raz 1 3 3 8
17-24. Iurii Prokhoruk po raz 1 4 3 8
17-24. Ratajczyk Marcin po raz 1 2 3 8
17-24. Janusz Mrowiński po raz 1 2 3 8
17-24. Piotr Nastałek po raz 1 2 3 8
17-24. Wojciech Stolarek po raz 1 4 3 8
25-32. Nowalska Anna po raz 1 1 4 6
25-32. Kuba Gajewski po raz 1 1 4 6
25-32. Mieczysław Pal po raz 1 1 5 6
25-32. Adam Sosiński po raz 2 1 4 6
25-32. Maciek Stachowiak po raz 1 2 4 6
25-32. Tomasz Wronowski po raz 1 1 5 6
25-32. Roman Bem po raz 1 1 4 6
25-32. Iwona Sandecka po raz 1 0 5 6
33-35. Sergiusz Polny po raz 1 0 4 4
33-35. Grzegorz Siemieniuk po raz 1 0 4 4
33-35. Witold Zołotarew po raz 1 0 4 4

Wyniki kategoria oldboy starszy - (50-59lat , urodzeni w latach 1964-1973 i starsi…) 43 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Artur Styczyński po raz 1 6 0 30
2. Artur Liciński po raz 3 5 1 28
3. Piotr Nastałek po raz 1 5 2 26
4. Filip Budu po raz 1 3 4 24
5. Wojciech Ratyński po raz 1 4 2 22
6. Krzysztof Pawlak po raz 1 3 3 21
7. Mirosław Kubisiak po raz 2 3 2 20
8. Witold Zołotarew po raz 4 2 3 19
9. Adam Sitkiewicz po raz 1 4 2 17
10. Mieczysław Pal po raz 2 2 4 16
11. Grzegorz Siemieniuk po raz 1 2 3 15
12. Tomasz Wronowski po raz 1 2 3 14
13. Grzegorz Papis po raz 1 1 3 13
14. Janusz Waszelewski po raz 1 1 3 12
15. Janusz Pawelski po raz 1 0 4 11
16. Iwona Sandecka po raz 1 0 4 10

Wyniki kategoria open 115 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Krzysztof Wroniewski po raz 3 8 0 30
2. Andrzej Wrzosek po raz 2 6 1 28
3. Aleks Juszkowski po raz 1 7 2 26
4. Robert Niewiadomski po raz 1 7 3 24
5. Brylak Damian po raz 1 5 2 22
6. Zahar Mamedov po raz 1 6 2 21
7. Norbert Rozmysłowski po raz 1 4 4 20
8. Jędrzej Basaj po raz 3 6 3 19
9. Fomin Oleksander po raz 1 5 3 17
10. Grzegorz Papis po raz 1 3 3 16
11. Arkadiusz Świtała po raz 1 4 2 15
12. Paweł Tusień po raz 1 4 2 14
13. Przemysław Stachula po raz 1 2 3 13
14. Paweł Michalski po raz 1 3 2 12
15. Artur Jastrzębski po raz 1 2 3 11
16. Piotr Tuszyński po raz 1 3 2 10
17-24. Szymon Sakowicz po raz 1 2 3 8
17-24. Jonah Jerome po raz 1 2 3 8
17-24. Karol Wiśniewski po raz 1 5 2 8
17-24. Marcin Stacha po raz 1 4 3 8
17-24. Marcin Stojak po raz 1 5 3 8
17-24. Krzysztof Ziółek po raz 1 3 3 8
17-24. Bartłomiej Bloch po raz 1 3 3 8
17-24. Krzysztof Baradziej po raz 2 2 3 8
25-32. Krzysztof Molenda po raz 1 2 4 6
25-32. Paweł Kusiak po raz 1 2 4 6
25-32. Alicja Ołub-Walasek po raz 1 1 3 6
25-32. Marek Niewola po raz 1 1 4 6
25-32. Adam Lorens po raz 1 1 4 6
25-32. Michał Matysiak po raz 1 0 4 6
25-32. Robert Dawidko po raz 1 2 3 6
25-32. Jarosław Zając po raz 1 0 4 6
33-38. Sławomir Rutkowski po raz 1 1 4 4
33-38. Daniel Gontarski po raz 1 2 3 4
33-38. Kraj Leszek po raz 1 0 5 4
33-38. Uladzimir Karaliou po raz 1 1 4 4
33-38. Bałuta Evhenii po raz 1 0 5 4
33-38. Mariola Pietrzak po raz 1 1 4 4
Źródło: xls