grudzień 27 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 27.12.2019

zakończony

Mecze kat. open 83

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Adam Więch H2H 3:1 Konrad Wróbel
64-tka
Łukasz Szczęśniak H2H 3:0 Krzysztof Bielicki
64-tka
Rafał Suszycki H2H 3:1 Jakub Szczypek
32-tka
Mateusz Sakowicz H2H 3:1 Marcin Borucki
32-tka
Bluj Krzysztof H2H 3:0 Justyna Przastek
32-tka
Maciej Lewandowski H2H 3:1 Zbigniew Przastek
32-tka
Antoni Buchalski H2H 3:0 Tomasz Słodziński
32-tka
Jacek Kisiel H2H 3:0 Szymon Sakowicz
32-tka
Kamil Wojtyński H2H 3:0 Osmulski Bartosz
32-tka
Piotr Lewandowski H2H 3:0 Mariusz Kowalczyk
32-tka
Krzysztof Kupisiński H2H 3:0 Adam Więch
32-tka
Sławomir Mikołajewicz H2H 3:2 Radosław Wasilak
32-tka
Stanisław Janiszewski H2H 3:0 Miłosz Zaręba
32-tka
Mateusz Cymerman H2H 3:2 Marcin Gałka
32-tka
Grzegorz Sobczyński H2H 3:0 Zdanowicz Piotr
32-tka
Andrzej Piesio H2H 3:1 Mariusz Nałęcz
32-tka
Klaudiusz Pobudzin H2H 3:1 Adrian Zaremba
32-tka
Dariusz Zaręba H2H 3:0 Łukasz Szczęśniak
32-tka
Rafał Suszycki H2H 3:2 Mateusz Sakowicz
16-tka
Bluj Krzysztof H2H 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Antoni Buchalski H2H 3:1 Jacek Kisiel
16-tka
Piotr Lewandowski H2H 3:1 Kamil Wojtyński
16-tka
Krzysztof Kupisiński H2H 3:2 Sławomir Mikołajewicz
16-tka
Mateusz Cymerman H2H 3:0 Stanisław Janiszewski
16-tka
Grzegorz Sobczyński H2H 3:1 Andrzej Piesio
16-tka
Dariusz Zaręba H2H 3:0 Klaudiusz Pobudzin
16-tka
Rafał Suszycki H2H 3:0 Bluj Krzysztof
ćwierćfinał
Antoni Buchalski H2H 3:2 Piotr Lewandowski
ćwierćfinał
Mateusz Cymerman H2H 3:1 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Dariusz Zaręba H2H 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Rafał Suszycki H2H 3:0 Antoni Buchalski
półfinał
Mateusz Cymerman H2H 3:2 Dariusz Zaręba
półfinał
Mateusz Cymerman H2H 3:2 Rafał Suszycki
finał
Łukasz Szczęśniak H2H 3:1 Andrzej Krystosiak
o 33-48 miejsce
Adrian Zaremba H2H 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 25-32 miejsce
Mariusz Nałęcz H2H 3:0 Zdanowicz Piotr
o 25-32 miejsce
Marcin Gałka H2H 3:1 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce
Radosław Wasilak H2H 3:0 Adam Więch
o 25-32 miejsce
Mariusz Kowalczyk H2H 3:0 Osmulski Bartosz
o 25-32 miejsce
Szymon Sakowicz H2H 3:0 Justyna Przastek
o 25-32 miejsce
Tomasz Słodziński H2H 3:1 Zbigniew Przastek
o 25-32 miejsce
Jakub Szczypek H2H 3:0 Marcin Borucki
o 25-32 miejsce
Maciej Lewandowski H2H 3:0 Adrian Zaremba
o 17-24 miejsce
Mariusz Nałęcz H2H 3:2 Mateusz Sakowicz
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka H2H 3:2 Kamil Wojtyński
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel H2H 3:1 Radosław Wasilak
o 17-24 miejsce
Stanisław Janiszewski H2H 3:2 Mariusz Kowalczyk
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz H2H 3:1 Szymon Sakowicz
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński H2H 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio H2H 3:1 Jakub Szczypek
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski H2H 2:0 Mariusz Nałęcz
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel H2H 2:1 Marcin Gałka
o 13-16 miejsce
Sławomir Mikołajewicz H2H 2:0 Stanisław Janiszewski
o 13-16 miejsce
Andrzej Piesio H2H 2:0 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski H2H 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński H2H 1:1 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski H2H 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 9-12 miejsce
Andrzej Piesio H2H 2:1 Bluj Krzysztof
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel H2H 2:0 Maciej Lewandowski
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel H2H 1:0 Ilia Marynkievich
o 5-6 miejsce
Andrzej Piesio H2H 1:0 DANIEL KNEVELS
o 5-6 miejsce
Zdanowicz Piotr H2H 3:0 Miłosz Zaręba
o 29-32 miejsce (2 runda)
Marcin Borucki H2H 2:0 Justyna Przastek
o 29-32 miejsce (2 runda)
Łukasz Szczęśniak H2H 3:0 Zdanowicz Piotr
o 25-32 miejsce (2 runda)
Adam Więch H2H 3:2 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce (2 runda)
Osmulski Bartosz H2H 3:1 Justyna Przastek
o 25-32 miejsce (2 runda)
Zbigniew Przastek H2H 3:2 Marcin Borucki
o 25-32 miejsce (2 runda)
Zbigniew Przastek H2H 2:1 Osmulski Bartosz
o 25-32 miejsce (3 runda)
Mateusz Sakowicz H2H 2:0 Adrian Zaremba
o 17-24 miejsce
Kamil Wojtyński H2H 2:1 Radosław Wasilak
o 17-24 miejsce
Szymon Sakowicz H2H 2:0 Mariusz Kowalczyk
o 17-24 miejsce
Mateusz Sakowicz H2H 2:0 Kamil Wojtyński
o 17-24 miejsce
Szymon Sakowicz H2H 2:0 Jakub Szczypek
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka H2H 2:1 Mariusz Nałęcz
o 13-16 miejsce
Tomasz Słodziński H2H 2:1 Stanisław Janiszewski
o 13-16 miejsce
Grzegorz Sobczyński H2H 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Bluj Krzysztof H2H 2:1 Sławomir Mikołajewicz
o 9-12 miejsce
Justyna Przastek H2H 2:0 Miłosz Zaręba
o 31 miejsce
Marcin Borucki H2H 2:0 Zdanowicz Piotr
o 29 miejsce
Zbigniew Przastek H2H 2:1 Adam Więch
o 25 miejsce
Kamil Wojtyński H2H 2:1 Jakub Szczypek
o 19 miejsce
Szymon Sakowicz H2H 2:1 Mateusz Sakowicz
o 17 miejsce
Marcin Gałka H2H 2:0 Tomasz Słodziński
o 13 miejsce