kwiecień 27 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 27.04.2018- wiosenny cykl turniejów

zakończony

Rozegrane mecze open 39

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Marcin Borucki
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Thanh Hung Vu 3:1 Krzysztof Sołtysiak
półfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Cudny
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Waldemar Bartolik
16-tka
Jacek Kisiel 3:1 Waldemar Bartolik
16-tka
Jacek Kisiel 3:0 Krzysztof Cudny
ćwierćfinał
Krzysztof Cudny 3:2 Jacek Kisiel
o 6 miejsce
Dariusz Skowroński 3:0 Jacek Kisiel
półfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Piotr Szablewski
o 4 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Jacek Kisiel
o 5-6 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Piotr Szablewski 3:2 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Wojciech Gajda
o 17-24 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:2 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Andrzej Piotrowski
16-tka
Krzysztof Cudny 3:1 Andrzej Piotrowski
o 9-12 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 10 miejsce
Thanh Hung Vu 3:0 Arkadiusz Troszczyński
ćwierćfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Tomasz Osiński
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Krzysztof Cudny 3:0 Krzysztof Tylski
o 7-8 miejsce
Dariusz Skowroński 3:0 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Marcin Borucki 3:0 Marek Lepianka
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:1 Waldemar Bartolik
o 13-16 miejsce
Dariusz Skowroński 3:0 Thanh Hung Vu
finał
Ryszard Nowicki 3:2 Tomasz Osiński
o 9-12 miejsce
Tomasz Osiński 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 12 miejsce
Tomasz Osiński 3:2 Waldemar Bartolik
o 13-16 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Thanh Hung Vu 3:0 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Waldemar Bartolik 3:1 Marcin Borucki
o 16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Krzysztof Cudny 3:1 Tomasz Osiński
16-tka
Dariusz Skowroński 3:2 Piotr Szablewski
16-tka