kwiecień 20 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 20.04.2018- wiosenny cykl turniejów

zakończony

Rozegrane mecze open 54

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Tomasz Osiński 3:2 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Krystian Spilaszek
o 21-24 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:2 Rafał Suszycki
o 4 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Hubert Bekisz
o 5-6 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Czesław Kajdan
16-tka
Michał Kwaśniewski 3:2 Krzysztof Sołtysiak
ćwierćfinał
Michał Łęczycki 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Ryszard Nowicki
o 14 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Rafał Suszycki
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Jacek Kisiel
o 5-6 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:0 Hubert Bekisz
półfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Andrzej Piesio
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Andrzej Piesio 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:1 Sławomir Mikołajewicz
ćwierćfinał
Michał Łęczycki 3:2 Maciej Lewandowski
o 25-32 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Michał Łęczycki
o 13-16 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Andrzej Piesio
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 10 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Piotr Szablewski
o 9-12 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:1 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:2 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Sylwester Wójcik
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 16 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Czesław Kajdan
o 13-16 miejsce
Stanisław Janiszewski 3:0 Maciej Krajowski
o 21-24 miejsce
Sylwester Wójcik 3:1 Andrzej Piotrowski
o 18 miejsce
Sylwester Wójcik 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Maciej Krajowski 3:2 Krzysztof Kubkowski
o 25-32 miejsce
Thanh Hung Vu 3:0 Sławomir Mikołajewicz
o 9-12 miejsce
Thanh Hung Vu 3:0 Czesław Kajdan
o 13-16 miejsce
Thanh Hung Vu 3:0 Maciej Krajowski
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Tomasz Osiński 3:2 Krzysztof Tylski
o 20 miejsce
Sylwester Wójcik 3:1 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Stanisław Janiszewski
o 22 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Hubert Bekisz
o 6 miejsce
Hubert Bekisz 3:0 Piotr Szablewski
16-tka
Czesław Kajdan 3:1 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Michał Kwaśniewski 3:2 Jacek Kisiel
półfinał
Michał Kwaśniewski 3:1 Arkadiusz Świtała
finał
Michał Kwaśniewski 3:1 Thanh Hung Vu
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Cudny
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Krzysztof Cudny
ćwierćfinał
Krzysztof Stępień 3:0 Tomasz Osiński
16-tka
Hubert Bekisz 3:1 Krzysztof Stępień
ćwierćfinał
Krzysztof Tylski 3:2 Maciej Krajowski
o 17-24 miejsce