maj 12 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 12.05.2017

zakończony

Rozegrane mecze open 44

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Adam Dorsz 3:0 Krzysztof Sołtysiak
o 9-12 miejsce
Markowski Michał 3:0 Łukasz Jamorski
ćwierćfinał
Arkadiusz Świtała 3:1 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Łukasz Jamorski 3:1 Andrzej Piesio
16-tka
Andrzej Piesio 3:2 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Zbigniew Perzyna
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio 3:1 Krzysztof Cudny
o 4 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 10 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Maciej Lewandowski 3:1 Elżbieta Beziuk
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Jan Durakiewicz
16-tka
Huu Phuong Le 3:0 Arkadiusz Troszczyński
ćwierćfinał
Krzysztof Tylski 3:2 Thi Thuy Nguyen
o 17-24 miejsce
Ewelina Tkaczyk 3:1 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Sławomir Rutkowski
o 17-24 miejsce
Adam Dorsz 3:0 Hoan Le
o 13-16 miejsce
Hoan Le 3:0 Xuan That Vu
o 17-24 miejsce
Huu Phuong Le 3:0 Hoan Le
16-tka
Thi Thuy Nguyen 3:0 SONIA KORCZEWSKA
o 25-32 miejsce
Thanh Hung Vu 3:2 Krzysztof Sołtysiak
ćwierćfinał
Thanh Hung Vu 3:1 Krzysztof Cudny
półfinał
Thanh Hung Vu 3:1 Markowski Michał
finał
Thanh Hung Vu 3:1 Ewelina Tkaczyk
16-tka
Piotr Pluta 3:1 Zbigniew Perzyna
o 22 miejsce
Thi Thuy Nguyen 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Adam Dorsz 3:0 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Ewelina Tkaczyk
o 5-6 miejsce
Markowski Michał 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Sławomir Rutkowski 3:0 Zbigniew Perzyna
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:2 Xuan That Vu
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Rafał Wandor
o 25-32 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:1 Dan Manea
o 25-32 miejsce
Xuan That Vu 3:2 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Elżbieta Beziuk
o 17-24 miejsce
Kamil Dębski 3:2 Arkadiusz Świtała
o 13-16 miejsce
Kamil Dębski 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Kamil Dębski
16-tka
Ewelina Tkaczyk 3:1 Kamil Dębski
o 7-8 miejsce
Thi Thuy Nguyen 3:2 Piotr Pluta
o 17-24 miejsce
Markowski Michał 3:1 Huu Phuong Le
półfinał
Ewelina Tkaczyk 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Ewelina Tkaczyk 3:2 Piotr Pluta
o 17-24 miejsce