grudzień 06 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 06.12.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 46

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Dariusz Zaręba
finał
Rafał Suszycki 3:1 Kamil Wojtyński
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:2 Dominik Joński
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 5-6 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Maciej Lewandowski
o 4 miejsce
Dariusz Zaręba 3:2 Maciej Lewandowski
półfinał
Maciej Lewandowski 3:2 Marcin Gałka
16-tka
Maciej Lewandowski 3:2 Krzysztof Tylski
o 5-6 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Krzysztof Tylski
o 6 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Osmulski Bartosz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Dominik Joński
o 7-8 miejsce
Dominik Joński 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:2 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Kamil Wojtyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 7-8 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Grzegorz Sobczyński 3:0 Michał Popielczyk
16-tka
Maciej Lewandowski 3:1 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:1 Adam Polech
16-tka
Adam Polech 3:2 Kamil Wojtyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Marcin Gałka
o 13-16 miejsce
Adam Polech 3:1 Marcin Gałka
o 14 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Kamil Zalewski
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Adam Polech
o 13-16 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Radosław Wasilak
o 17-24 miejsce
Kamil Wojtyński 3:1 Michał Kurek
o 17-24 miejsce
Radosław Wasilak 3:0 Michał Kurek
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:2 Bluj Krzysztof
o 9-12 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Bluj Krzysztof
16-tka
Bluj Krzysztof 3:2 Tomasz Słodziński
o 10 miejsce
Bluj Krzysztof 3:2 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Bluj Krzysztof 3:2 Krzysztof Mazur
o 17-24 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Michał Popielczyk
o 13-16 miejsce
Michał Kurek 3:1 Osmulski Bartosz
o 20 miejsce
Damian Kwapisz 3:2 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Mazur 3:1 Radosław Wasilak
o 18 miejsce
Krzysztof Mazur 3:0 Osmulski Bartosz
o 17-24 miejsce
Osmulski Bartosz 3:0 Kamil Zalewski
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Michał Popielczyk
o 13-16 miejsce
Michał Popielczyk 3:0 Kamil Wojtyński
o 16 miejsce