maj 17 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 letni - 17.05.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 53

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Tomasz Walkiewicz 3:2 Tomasz Osiński
ćwierćfinał
Miłosz Pączkiewicz 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 5-6 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Piotr Gradek
16-tka
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Andrzej Piesio 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 16 miejsce
Karol Matyjek 3:0 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Adam Polech 3:2 Sławomir Mikołajewicz
16-tka
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Mateusz Włodarczyk
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Tomasz Osiński 3:2 Maciej Lewandowski
16-tka
Maciej Lewandowski 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Adam Polech 3:2 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Karolina Zielińska
o 17-24 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Piotr Szablewski
o 7-8 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Ryszard Nowicki 3:2 Dariusz Zaręba
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:0 Miłosz Pączkiewicz
16-tka
Ziółkowskiego Grzegorza 3:0 Ryszard Nowicki
finał
Andrzej Piesio 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:0 Wojcieska Aneta
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Tomasz Osiński 3:0 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:1 Tomasz Osiński
o 10 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Michał Kwaśniewski 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 13-16 miejsce
Michał Kwaśniewski 3:2 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Michał Kwaśniewski
16-tka
Michał Kwaśniewski 3:1 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Karolina Zielińska 3:0 Wojcieska Aneta
o 24 miejsce
Mateusz Włodarczyk 3:0 Wojcieska Aneta
o 21-24 miejsce
Ziółkowskiego Grzegorza 3:2 Paweł Gałecki
półfinał
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:2 Adam Polech
o 9-12 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Adam Polech
ćwierćfinał
Grzegorz Sobczyński 3:0 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Piotr Gradek
o 20 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:1 Mateusz Włodarczyk
o 17-24 miejsce
Karol Matyjek 3:0 Tomasz Osiński
o 9-12 miejsce
Michał Kwaśniewski 3:1 Karol Matyjek
o 7-8 miejsce
Karol Matyjek 3:0 Wojcieska Aneta
o 17-24 miejsce
Ziółkowskiego Grzegorza 3:1 Piotr Szablewski
ćwierćfinał
Ziółkowskiego Grzegorza 3:1 Karol Matyjek
16-tka
Tomasz Słodziński 3:0 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Marcin Borucki 3:1 Karolina Zielińska
o 21-24 miejsce
Piotr Gradek 3:1 Karolina Zielińska
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Damian Kwapisz
o 25-32 miejsce
Mateusz Włodarczyk 3:1 Marcin Borucki
o 22 miejsce