marzec 29 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 29.03.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 56

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krystian Spilaszek 3:1 Tomasz Osiński
o 7-8 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:1 Krystian Spilaszek
16-tka
Rafał Suszycki 3:2 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Rafał Suszycki 3:2 Piotr Szablewski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Dominik Joński
finał
Tomasz Walkiewicz 3:2 Krystian Spilaszek
o 5-6 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Marcin Borucki
16-tka
Piotr Szablewski 3:0 Tomasz Osiński
16-tka
Piotr Szablewski 3:0 Tomasz Osiński
o 8 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Marcin Borucki 3:0 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 10 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Stanisław Janiszewski 3:2 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Stanisław Janiszewski 3:0 Paweł Ziółkowski
o 20 miejsce
Dominik Joński 3:0 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Tomasz Osiński 3:1 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Tomasz Osiński 3:1 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Tomasz Osiński 3:1 Mariusz Sałuda
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:1 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:1 Maciej Lewandowski
o 25-32 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:2 Damian Kwapisz
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:1 Marcin Borucki
o 16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Bartłomiej Truszewski
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:2 Bartłomiej Truszewski
o 13-16 miejsce
Mariusz Sałuda 3:1 Daniel Gontarski
o 21-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Adam Polech
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:1 Adam Polech
o 4 miejsce
Adam Polech 3:2 Piotr Szablewski
o 7-8 miejsce
Piotr Gradek 3:0 Mariusz Sałuda
o 22 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:1 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Daniel Gontarski 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 24 miejsce
Piotr Gradek 3:2 Klaudiusz Pobudzin
o 21-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:2 Piotr Lewandowski
półfinał
Piotr Lewandowski 3:0 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Tomasz Słodziński 3:1 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:1 Tomasz Słodziński
o 18 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Damian Kwapisz
o 14 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Damian Kwapisz
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Mariusz Sałuda
o 17-24 miejsce
Mariusz Sałuda 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 25-32 miejsce