listopad 16 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2018 - 16.11.2018

zakończony

Rozegrane mecze open 49

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Arkadiusz Troszczyński
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:2 Czesław Kajdan
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Michał Kwaśniewski
finał
Andrzej Piesio 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Rafał Woźniak
o 25-32 miejsce
Norbert Zielony 3:0 Krzysztof Tylski
o 7-8 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Ryszard Nowicki
półfinał
Ryszard Nowicki 3:2 Arkadiusz Świtała
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Ryszard Nowicki 3:2 Norbert Zielony
o 5-6 miejsce
Hoan Le 3:2 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Hoan Le
16-tka
Krzysztof Tylski 3:0 Hoan Le
o 13-16 miejsce
Hoan Le 3:0 Jacek Brzeski
o 17-24 miejsce
Hoan Le 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 14 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Mateusz Legat 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Krzysztof Tylski 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Stanisław Janiszewski
o 21-24 miejsce
Michał Kwaśniewski 3:1 Łukasz Turlej
półfinał
Michał Kwaśniewski 3:0 Krzysztof Cudny
16-tka
Krzysztof Cudny 3:0 Maciej Krajowski
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Krzysztof Cudny
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Maciej Krajowski
o 18 miejsce
Maciej Krajowski 3:0 Karol Buczyński
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Bartłomiej Truszewski
o 5-6 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Karol Buczyński
o 17-24 miejsce
Norbert Zielony 3:2 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Czesław Kajdan 3:0 Arkadiusz Sowiński
o 22 miejsce
Marek Gwiazdowski 3:1 Arkadiusz Sowiński
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Sowiński 3:0 Karol Buczyński
o 21-24 miejsce
Mateusz Legat 3:0 Stanisław Trzeszczkowski
o 25-32 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:2 Marek Gwiazdowski
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Marek Gwiazdowski
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:0 Bogdan Sawicki
o 25-32 miejsce
Karol Buczyński 3:0 Stanisław Janiszewski
o 24 miejsce
Michał Kwaśniewski 3:0 Norbert Zielony
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:2 Kamil Kurak
16-tka
Kamil Kurak 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Kamil Kurak 3:2 Krzysztof Tylski
o 8 miejsce
Kamil Kurak 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Kamil Kurak
o 7-8 miejsce
Kamil Kurak 3:2 Arkadiusz Sowiński
o 17-24 miejsce
Mateusz Legat 3:0 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Jacek Brzeski
o 17-24 miejsce
Jacek Brzeski 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce