listopad 02 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2018 - 2.11.2018

zakończony

Rozegrane mecze open 57

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Adam Dorsz
o 7-8 miejsce
Adam Dorsz 3:0 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Adam Dorsz 3:2 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 5-6 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Łukasz Turlej
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Monika Klimczak
o 4 miejsce
Krzysztof Czuryłowicz 3:1 Rafał Suszycki
16-tka
Adam Dorsz 3:2 Grzegorz Buze
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Grzegorz Buze
o 14 miejsce
Grzegorz Buze 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Jacek Kisiel
16-tka
Jacek Kisiel 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Kacper Moliński 3:0 Sławomir Mikołajewicz
półfinał
Krzysztof Cudny 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Aleksander Rudziński 3:1 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Aleksander Rudziński
o 16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Hoan Le
o 21-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Jan Durakiewicz
o 22 miejsce
Dominik Joński 3:1 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Monika Klimczak 3:0 Dominik Joński
o 7-8 miejsce
Dominik Joński 3:0 Aleksander Rudziński
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:0 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Jan Durakiewicz 3:1 Czesław Kajdan
o 21-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Jan Durakiewicz
16-tka
Ryszard Nowicki 3:2 Łukasz Turlej
o 10 miejsce
Markowski Michał 3:0 Łukasz Turlej
ćwierćfinał
Krzysztof Cudny 3:0 Stanisław Janiszewski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Markowski Michał 3:0 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Kacper Moliński 3:0 Markowski Michał
finał
Łukasz Turlej 3:2 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Monika Klimczak 3:1 Bartłomiej Truszewski
o 5-6 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Piotr Gradek
o 20 miejsce
Piotr Gradek 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Aleksander Rudziński 3:0 Tomasz Gryziak
o 25-32 miejsce
Kacper Moliński 3:0 Adam Dorsz
16-tka
Kacper Moliński 3:1 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Grzegorz Buze 3:0 Roman Chawryło
o 17-24 miejsce
Roman Chawryło 3:0 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Roman Chawryło
16-tka
Roman Chawryło 3:2 Krzysztof Cudny
o 18 miejsce
Roman Chawryło 3:0 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Monika Klimczak 3:1 Jacek Kisiel
o 13-16 miejsce
Monika Klimczak 3:0 Krzysztof Cudny
o 17-24 miejsce
Markowski Michał 3:1 Monika Klimczak
16-tka
Monika Klimczak 3:0 Krzysztof Czuryłowicz
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Krzysztof Czuryłowicz
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:1 Aleksander Rudziński
o 13-16 miejsce
Piotr Gradek 3:0 Trong Son Trinh
o 25-32 miejsce