marzec 09 sob 2019

Turniej 28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

107

zawodników brało
udział

8

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

11

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Sławomir Woźniak po raz 1
2. Sławomir Stawicki po raz 1
3. Włodzinierz Brylak po raz 1
4. Mariusz Łysiak po raz 4
5. Waldemar Śliwinski po raz 4
6. Jacek Malinowski po raz 1
7. Rafal Malinowski po raz 1
8. Miroslaw Kubisiak po raz 1
9. Grzegorz Undra po raz 1
10. Marek Zawadzki po raz 5
11. Mieczysław Jarońko po raz 1
12. Marcin Ostrowski po raz 1
13. Wojciech Osiński po raz 1
14. Krzysztof Kostoń po raz 2
15. Jerzy Sikorski po raz 1
16. Pawel Tusień po raz 1
17. Tomasz Filipski po raz 1
18. Marek Grzybowski po raz 2
19. Leszek Pęda po raz 2
20. Wojciech Wachol po raz 1
21. Marek Galązka po raz 1
22. Andrzej Jędróźwiak po raz 1
23. Krzysztof Pawlak po raz 2
24. Wojciech Cieślicki po raz 2
25. Stanislaw Sadowski po raz 1
26. Paweł Łącki po raz 1
27. Andrzej Grela po raz 1
28. Sławomir Skowyrski po raz 1
29. Janusz Mrowiński po raz 1
30. Waldemar Milczarek po raz 1
31. Adam Sitkiewicz po raz 1
32. Grzegorz Papis po raz 1
33. Krzysztof Ziółek po raz 1
34. Piotr Knapczyński po raz 1
35. Andrzej Paszkowski po raz 1
36. Andrzej Wierzejski po raz 1
37. Jacek Frontczak po raz 1
38. Zbigniew Antczak po raz 1
39. Tomasz Wronowski po raz 2
40. Krzysztof Dudkiewicz po raz 1
41. Grzegorz Sieczak po raz 1
42. Jan Fuglewicz po raz 1
43. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
44. Krzysztof Molenda po raz 1
45. Sławomir Staśkiewicz po raz 1
46. Iwona Sandecka po raz 1
47. Sylwester Kasprzak po raz 1
48. Janusz Waszelewski po raz 1
49. Karol Zychowicz po raz 1
50. Roman Bem po raz 1
51. Marek Oleszkiewicz po raz 2
52. Władyslaw Gohling po raz 1
53. Marcin Stefanski po raz 1
54. Adam Pańko po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Krzysztof Ziółek po raz 2
2. Krzysztof Kostoń po raz 7
3. Andrzej Paszkowski po raz 1
4. Oleg Usenko po raz 1
5. Miroslaw Kubisiak po raz 2
6. Wladyslaw Gohling po raz 2
7. Tomasz Wronowski po raz 2
8. Stanislaw Sadowski po raz 4
9. Grzegorz Undra po raz 2
10. Roman Eski po raz 2

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Kacper Moliński po raz 5
2. Antoni Buchalski po raz 2
3. Jan Klepko po raz 2
4. Mateusz Kozanowski po raz 3
5. Mateusz Cymerman po raz 3
6. Dominik Joński po raz 2
7. Paweł Michalski po raz 1
8. Jacek Kisiel po raz 2
9. Ocipka Kamil po raz 1
10. Maciej Jar po raz 1
11. Mateusz Sakowicz po raz 1
12. Andrzej Piesio po raz 3
13. Marek Zawadzki po raz 3
14. Mateusz Świderski po raz 1
15. Krystian Spilaszek po raz 2
16. Piotr Gradek po raz 1
17. Grzegorz Pławski po raz 1
18. Jarosław Menich po raz 4
19. Marek Słomkowski po raz 1
20. Piotr Karpienia po raz 4
21. Piotr Szablewski po raz 1
22. Krzysztof Baradziej po raz 2
23. Piotr Chrustowski po raz 1
24. Grzegorz Beńko po raz 1
25. Anh Tuan Truong po raz 1
26. Piotr Lech po raz 2
27. Anna Bachlinska po raz 1
28. Łukasz Sakowicz po raz 4
29. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 2
30. Tomasz Słodziński po raz 2
31. Paweł Naduk po raz 2
32. Katarzyna Rybak po raz 1
33. Szymon Sakowicz po raz 2
34. Aleksy Maciaszczyk po raz 1
35. Kręźlewicz Adrianna po raz 2
36. Zbigniew Perzyna po raz 1
37. Pawel Kusiak po raz 1
38. Królak Jan po raz 1
39. Adrian Borowski po raz 1
40. Łukasz Błaszczyk po raz 1
41. Martyna Wieczorek po raz 1
42. Przemysław Krupa po raz 1
43. Filip Budu po raz 1