czerwiec 01 sob 2024

Turniej 40 turniej z cyklu Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa 2023/2024

zakończony

85

zawodników brało
udział

12

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

8

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy - (40-49 lat , urodzeni w latach 1975-1984) 120 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Artur Liciński po raz 2 7 1 30
2. Marek Zawadzki po raz 2 5 2 28
3. Kalinowski Michał po raz 3 8 2 26
4. Piotr Karpienia po raz 1 8 2 24
5. Waldemar Śliwiński po raz 4 6 2 22
6. Mariusz Łysiak po raz 6 6 2 21
7. Marek Pasieka po raz 4 6 2 20
8. Jacek Frątczak po raz 1 5 2 19
9. Małgorzata Rudnik po raz 1 4 2 17
10. Adam Kulesza po raz 3 4 2 16
11. Krzysztof Ziółek po raz 2 4 2 15
12. Jacek Malinowski po raz 1 4 2 14
13. Zbigniew Perzyna po raz 1 2 3 13
14. Andrzej Stocker po raz 1 2 3 12
15. Mieczysław Jarońko po raz 4 2 3 11
16. Anna Nowalska po raz 1 4 3 10
17-24. Zdzisław Luterek po raz 10 3 3 8
17-24. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 3 3 8
17-24. Marek Korzemski po raz 3 6 3 8
17-24. Grzegorz Papis po raz 7 4 3 8
17-24. Artur Tomczyk po raz 4 3 3 8
17-24. Bogucki Tomasz po raz 8 4 3 8
17-24. Płaza Krzysztof po raz 1 3 4 8
17-24. Marek Stelęgowski po raz 1 2 4 8
25-32. Sergiusz Polny po raz 11 3 3 6
25-32. Witold Zołotarew po raz 9 2 3 6
25-32. Mariola Kornacka po raz 9 1 4 6
25-32. Jan Fuglewicz po raz 4 0 4 6
25-32. Janusz Mrowiński po raz 13 1 3 6
25-32. Bednarski Piotr po raz 3 1 4 6
25-32. Roman Bem po raz 10 1 4 6
25-32. Janusz Waszelewski po raz 9 2 3 6
33-39. Petelczyc Marian po raz 3 2 4 4
33-39. Iwona Sandecka po raz 9 0 4 4
33-39. Mieczysław Pal po raz 11 0 5 4
33-39. Kott Michał po raz 1 0 5 4
33-39. Stanisław Kaczanowski po raz 1 1 4 4
33-39. Kubicki Leszek po raz 2 0 5 4
33-39. Gamułkiewicz Grzegorz po raz 1 1 4 4

Wyniki kategoria oldboy starszy - (50-59lat , urodzeni w latach 1965-1974 i starsi) 41 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Artur Liciński po raz 15 5 1 30
2. Marek Korzemski po raz 1 5 1 28
3. Grzegorz Papis po raz 3 4 2 26
4. Witold Zołotarew po raz 2 4 3 24
5. Waldemar Śliwiński po raz 1 4 2 22
6. Małgorzata Rudnik po raz 2 4 3 21
7. Petelczyc Marian po raz 1 6 1 20
8. Płaza Krzysztof po raz 2 3 3 19
9. Andrzej Stocker po raz 1 2 4 17
10. Mirosław Kubisiak po raz 3 3 3 16
11. Gamułkiewicz Grzegorz po raz 1 0 5 15
12. Mieczysław Pal po raz 6 1 4 14
13. Krzysztof Pawlak po raz 1 0 4 13
14. Kott Michał po raz 1 0 5 12

Wyniki kategoria open 93 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Mirosław Szmagliński po raz 5 6 1 30
2. Andrzej Wrzosek po raz 5 6 1 28
3. Mykhailo Liaskin po raz 1 8 1 26
4. Krzysztof Cudny po raz 3 6 2 24
5. Przemysław Januszko po raz 1 5 2 22
6. Maciej Sieradzki po raz 2 6 2 21
7. Szymon Sakowicz po raz 2 4 3 20
8. Igor Sołowiow po raz 3 4 3 19
9. Koleda Dmytri po raz 3 3 3 17
10. Michał Barski po raz 1 4 2 16
11. Krzysztof Kubkowski po raz 1 4 2 15
12. Radosław Wasilak po raz 1 3 3 14
13. Yevhenii Baluta po raz 2 2 3 13
14. Robert Dawidko po raz 1 2 3 12
15. Piotrowski Bogdan po raz 1 2 3 11
16. Babiichuk Anatolii po raz 1 3 2 10
17-24. Vołovyi Oleksandr po raz 2 5 2 8
17-24. Filip Budu po raz 6 4 3 8
17-24. Aleks Matsuka po raz 4 3 3 8
17-24. Stanisław Janiszewski po raz 4 4 3 8
17-24. Karpenko Volodymyr po raz 8 2 3 8
17-24. Wiktor Ziemiański po raz 2 1 4 8
17-24. Radosław Jurzyk po raz 2 2 3 8
17-24. Krupa Magdalena po raz 4 3 3 8
25-32. Próba Piotr po raz 1 0 4 6
25-32. Jan Kaczanowski po raz 1 0 4 6
25-32. Sypniewski Artur po raz 3 0 4 6
25-32. Bartłomiej Dejnarowicz po raz 1 0 5 6
25-32. Patryk Ustymowicz po raz 4 0 4 6
25-32. Krzysztof Baradziej po raz 4 1 3 6
25-32. Wiśniewska Martyna po raz 1 0 4 6
25-32. Zbigniew Lange po raz 4 0 5 6
Źródło: xls