listopad 03 sob 2018

Turniej 10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

94

zawodników brało
udział

13

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

10

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Marek Laskowski po raz 3
2. Sylwester Wójcik po raz 2
3. Mariusz Łysiak po raz 2
4. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
5. Mirosław Kubisiak po raz 2
6. Krzysztof Łebkowski po raz 1
7. Krzysztof Kostoń po raz 2
8. Jerzy Sikorski po raz 2
9. Wojciech Wachol po raz 1
10. Marek Grzybowski po raz 1
11. Malgorzata Rudnik po raz 1
12. Leszek Pęda po raz 1
13. Władyslaw Gohling po raz 1
14. Stanislaw Sadowski po raz 1
15. Zbigniew Perzyna po raz 1
16. Artur Kozak po raz 1
17. Wojciech Ratyński po raz 2
18. Konrad Dousa po raz 1
19. Janusz Mrowiński po raz 1
20. Marek Galązka po raz 1
21. Wojciech Cieślicki po raz 1
22. Janusz Waszelewski po raz 3
23. Krzysztof Ziółek po raz 1
24. Oleg Usenko po raz 1
25. Krzysztof Pawlak po raz 1
26. Marek Korzemski po raz 1
27. Adam Sitkiewicz po raz 1
28. Zbigniew Antczak po raz 1
29. Wojciech Osinski po raz 1
30. Stanisław Janiszewski po raz 1
31. Jan Oginski po raz 1
32. Iwona Sandecka po raz 1
33. Grzegorz Papis po raz 1
34. Marek Zawadzki po raz 1
35. Henryk Marzec po raz 1
36. Piotr Knapczynski po raz 1
37. Krzysztof Bajek po raz 1
38. Marek Oleszkiewicz po raz 1
39. Adam Pańko po raz 1
40. Grzegorz Undra po raz 1
41. Piotr Bitner po raz 1
42. Janusz Ćwiklinski po raz 1
43. Karol Zychowicz po raz 1
44. Jacek Malinowski po raz 1
45. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
46. Miroslaw Szewczyk po raz 1
47. Malinowski Rafał po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Krzysztof Ziółek po raz 1
2. Wojciech Wachol po raz 1
3. Marek Korzemski po raz 2
4. Stanislaw Sadowski po raz 1
5. Krzysztof Kostoń po raz 1
6. Grzegorz Undra po raz 1
7. Leszekj Leszczynski po raz 1
8. Mieczysław Jaronko po raz 1
9. Wladyslaw Gohling po raz 1
10. Mirosław Kubisiak po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Robert Czernecki po raz 2
2. Marek Krystian po raz 1
3. Marek Laskowski po raz 1
4. Mateusz Cymerman po raz 1
5. Paweł Michalski po raz 1
6. Mariusz Łysiak po raz 4
7. Mateusz Sakowicz po raz 1
8. Antoni Buchalski po raz 1
9. Dominik Joński po raz 1
10. Paweł Wiszniewski po raz 2
11. Andrzej Piesio po raz 1
12. Maciej Jar po raz 1
13. Marek Zawadzki po raz 1
14. Roman Chawryło po raz 1
15. Katarzyna Trochimiak po raz 1
16. Marek Korzemski po raz 1
17. Piotr Karpienia po raz 1
18. Jarosław Menich po raz 1
19. Ilia Marynkevich po raz 1
20. Piotr Gradek po raz 1
21. Krystian Spilaszek po raz 1
22. Grzegorz Papis po raz 1
23. Daniel Gontarski po raz 1
24. Szymon Sakowicz po raz 1
25. Agnieszka Rybak po raz 1
26. Sławomir Rutkowski po raz 1
27. Paweł Naduk po raz 1
28. Łukasz Sakowicz po raz 1
29. Krzysztof Baradziej po raz 1
30. Aleksander Wiński po raz 1
31. Kazimierz Drabot po raz 1
32. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 1
33. Paweł Szewczyk po raz 1
34. Izabela Mroczkowska po raz 1
35. Henryk Marzec po raz 2
36. Mateusz Świderski po raz 1
37. Iwona Sandecka po raz 2