październik 20 sob 2018

Turniej 8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

101

zawodników brało
udział

13

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

13

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Brylak Włodzimierz po raz 4
2. Krzysztof Łebkowski po raz 1
3. Igor Zajcew po raz 1
4. Jerzy Sikorski po raz 2
5. Miroslaw Kubisiak po raz 1
6. Marek Zawadzki po raz 2
7. Mieczysław Jaronko po raz 1
8. Mariusz Łysiak po raz 1
9. Konrad Dousa po raz 1
10. Adam Sitkiewicz po raz 2
11. Krzysztof Ziółek po raz 1
12. Zbigniew Perzyna po raz 1
13. Leszek Pęda po raz 1
14. Marek Gałązka po raz 1
15. Krzysztof Kostoń po raz 1
16. Sylwester Wójcik po raz 1
17. Wojciech Ratyński po raz 1
18. Zbigniew Antczak po raz 2
19. Stanisław Sadowski po raz 2
20. Janusz Waszelewski po raz 1
21. Janusz Mrowinski po raz 3
22. Tomasz Wronowski po raz 1
23. Andrzej Paszkowski po raz 1
24. Artur Kozak po raz 1
25. Waldemar Śliwinski po raz 1
26. Władysław Gohling po raz 1
27. Andrzej Wierzejski po raz 1
28. Grzegorz Undra po raz 1
29. Małgorzata Rudnik po raz 1
30. Rafał Kaminski po raz 1
31. Wojciech Cieslicki po raz 1
32. Piotr Lech po raz 1
33. Piotr Bajek po raz 1
34. Piotr Bitner po raz 1
35. Vołkovs Aleksander po raz 1
36. Wojciech Wachol po raz 1
37. Wojciech Osinski po raz 1
38. Adam Panko po raz 1
39. Janusz Ćwiklinski po raz 1
40. Marek Korzemski po raz 1
41. Czesław Witkowski po raz 1
42. Marek Oleszkiewicz po raz 1
43. Miroslaw Szewczyk po raz 1
44. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
45. Iwona Sandecka po raz 2
46. Karol Zychowicz po raz 2
47. Stanisław Janiszewski po raz 1
48. Marek Grzybowski po raz 1
49. Grzegorz Papis po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Krzysztof Kostoń po raz 4
2. Marek Korzemski po raz 1
3. Mirosław Kubisiak po raz 1
4. Krzysztof Ziółek po raz 1
5. Mieczyslaw Jaronko po raz 1
6. Stanisław Sadowski po raz 1
7. Wladyslaw Gohling po raz 1
8. Grzegorz Undra po raz 1
9. Wojciech Ratyński po raz 1
10. Tomasz Wronowski po raz 1
11. Piotr Lech po raz 1
12. Grzegorz Papis po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Kacper Moliński po raz 2
2. Arkadiusz Zieminski po raz 1
3. Antoni Buchalski po raz 1
4. Mateusz Kozanowski po raz 1
5. Mateusz Cymerman po raz 1
6. Robert Czernecki po raz 2
7. Jan Klepko po raz 1
8. Andrzej Piesio po raz 2
9. Jacek Kisiel po raz 1
10. Marcin Ostrowski po raz 1
11. Jarosław Okruch po raz 1
12. Roman Chawryło po raz 1
13. Igor Zajcew po raz 1
14. Kacper Olczak po raz 1
15. Mariusz Łysiak po raz 1
16. Marek Zawadzki po raz 1
17. Bartłomiej Truszewski po raz 1
18. Marek Laskowski po raz 1
19. Krzysztof Cudny po raz 1
20. Marek Słomkowski po raz 1
21. Paweł Wiszniewski po raz 1
22. Dariusz Kaczmarczyk po raz 1
23. Katerzyna Rybak po raz 1
24. Adam Polech po raz 1
25. Krzysztof Molenda po raz 1
26. Mateusz Świderski po raz 1
27. Agnieszka Rybak po raz 1
28. Piotr Gradek po raz 2
29. Henryk Marzec po raz 1
30. Jan Durakiewicz po raz 2
31. Jarosław Menich po raz 3
32. Kamil Rebman po raz 1
33. Izabela Mroczkowska po raz 1
34. Szymon Sakowicz po raz 1
35. Kladiusz Pobudzin po raz 1
36. Patryk Ślifirski po raz 1
37. Piotr Karpienia po raz 1
38. Iwona Sandecka po raz 1
39. Jarosław Necinski po raz 1
40. Sebastian Jackowski po raz 1