luty 24 nie 2019

Turniej VI Turniej tenisa stołowego Targówek 2019.02.24 (XX cykl)

zakończony
Wyniki

74

zawodników brało
udział

17

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

12

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Źródło wyników: http://www.tenis-stolowy.info/cgi-bin/p.pl?x=targowek2018-2019

Wyniki kategoria oldboy młodszy

Oldboy (1979 i starsi), amatorzy, V i IV liga oraz III powyżej 50 lat

Miejsce
1. Regulski Mariusz po raz 5
2. Hubert Stoklas po raz 2
3. Arkadiusz Świtała po raz 1
4. Krzysztof Cudny po raz 2
5. Życki Paweł po raz 2
6. Ryszard Nowicki po raz 1
7. Krzysztof Łebkowski po raz 1
8. Waldemar Śliwiński po raz 2
9. Lipiński Mariusz po raz 2
10. Mieczysław Jarońko po raz 2
11. Sylwester Wójcik po raz 1
12. Dariusz Gocaliński po raz 1
13. Krzysztof Ziółek po raz 2
14. Paweł Wiszniewski po raz 1
15. Stanisław Rosiński po raz 1
16. Janusz Wysocki po raz 1
17. Pawłowski Stanisław po raz 1
18. Narożański Marcin po raz 1
19. Stańko Jan po raz 1
20. Krzysztof Pawlak po raz 1
21. Stanisław Sadowski po raz 1

Wyniki kategoria weteran

Weterani (1969 i starsi), amatorzy, III, IV i V liga

Miejsce
1. Regulski Mariusz po raz 5
2. Życki Paweł po raz 2
3. Hubert Stoklas po raz 1
4. Lipiński Mariusz po raz 2
5. Krzysztof Ziółek po raz 1
6. Stanisław Sadowski po raz 1
7. Waldemar Śliwiński po raz 1
8. Dariusz Gocaliński po raz 1
9. Sylwester Wójcik po raz 1
10. Arkadiusz Troszczyński po raz 1
11. Mieczysław Jarońko po raz 2
12. Krzysztof Cudny po raz 2
13. Krzysztof Kostoń po raz 1
14. Antoni Białobrzeski po raz 1
15. Ryszard Nowicki po raz 1
16. Soliwoda Mariusz po raz 1
17. Pawłowski Stanisław po raz 1
18. Piotr Karpienia po raz 1
19. Łęczycki Kazimierz po raz 1
20. Wilczyński Leszek po raz 1
21. Krzysztof Pawlak po raz 1

Wyniki kategoria open

Open amatorzy, IV i V liga oraz III powyzęj 50 lat

Miejsce
1. Marek Krystian po raz 6
2. Krzysztof Sołtysiak po raz 4
3. Krzysztof Ruszczyński po raz 3
4. Łukasz Turlej po raz 1
5. Paweł Wiszniewski po raz 1
6. Tomasz Walkiewicz po raz 1
7. Arkadiusz Troszczyński po raz 1
8. Borowy Kamil po raz 1
9. Grzegorz Pławski po raz 1
10. Mateusz Kozanowski po raz 1
11. Tomasz Słodziński po raz 1
12. Michał Łęczycki po raz 1
13. Skrzypczak Zbigniew po raz 1
14. Kornela Sławomir po raz 1
15. Jarosław Okruch po raz 1
16. Soliwoda Mariusz po raz 1
17. Damian Kwapisz po raz 1
18. Zbigniew Perzyna po raz 1
19. Karol Prusinowski po raz 1
20. Leszek Pęda po raz 1
21. Katarzyna Rybak po raz 1
22. Łukasz Błaszczyk po raz 1
23. Wiśniewski Piotr po raz 1
24. Andrzej Prusinowski po raz 1
25. Kutek Piotr po raz 1
26. Stanisław Janiszewski po raz 1
27. Kiwiński Jacek po raz 1
28. Piotr Gradek po raz 1
29. Damian Pasieka po raz 1
30. Sasin Adam po raz 1
31. Jarosław Król po raz 2
32. Sasin Mateusz po raz 1
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (Oldboy (1979 i starsi), amatorzy, V i IV liga oraz III powyżej 50 lat)
  2. 12:00 - weteran (Weterani (1969 i starsi), amatorzy, III, IV i V liga)
  3. 15:00 - open (Open amatorzy, IV i V liga oraz III powyzęj 50 lat)

W Hali Sportowej przy ul. Ossowskiego 25 odbędzie się Turniej Tenis Stołowego. Zawodnicy startować będą w kategoriach:

9.00 - Oldboy (1979 i starsi), amatorzy, V i IV liga oraz III powyżej 50 lat
12.00 - Weterani (1969 i starsi), amatorzy, III, IV i V liga
15.00 - Open amatorzy, IV i V liga oraz III powyzęj 50 lat

Miejsce bitwy