listopad 25 nie 2018

Turniej III Turniej tenisa stołowego Targówek 2018.11.25 (XX cykl)

zakończony
Wyniki

68

zawodników brało
udział

17

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

18

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

Oldboy (1979 i starsi), amatorzy, V i IV liga oraz III powyżej 50 lat

Miejsce
1. Regulski Mariusz po raz 3
2. Piotr Michalski po raz 1
3. Hubert Stoklas po raz 1
4. Waldemar Śliwiński po raz 1
5. Krzysztof Cudny po raz 1
6. Życki Paweł po raz 1
7. Lipiński Mariusz po raz 1
8. Soliwoda Mariusz po raz 1
9. Paweł Wiszniewski po raz 1
10. Świderski Grzegorz po raz 1
11. Marek Laskowski po raz 1
12. Sylwester Wójcik po raz 1
13. Krzysztof Tylski po raz 1
14. Mieczysław Jarońko po raz 1
15. Waldemar Milczarek po raz 1
16. Stanisław Rosiński po raz 1
17. Dariusz Gocaliński po raz 1
18. Bachert Przemysław po raz 1
19. Mariusz Nałęcz po raz 1
20. Paweł Krawczyk po raz 1

Wyniki kategoria weteran

Weterani (1969 i starsi), amatorzy, III, IV i V liga

Miejsce
1. Regulski Mariusz po raz 3
2. Hubert Stoklas po raz 1
3. Marek Laskowski po raz 1
4. Lipiński Mariusz po raz 1
5. Sylwester Wójcik po raz 1
6. Życki Paweł po raz 1
7. Arkadiusz Troszczyński po raz 2
8. Krzysztof Cudny po raz 1
9. Krzysztof Tylski po raz 1
10. Waldemar Śliwiński po raz 2
11. Krzysztof Kostoń po raz 1
12. Świderski Grzegorz po raz 2
13. Waldemar Milczarek po raz 1
14. Andrzej Piesio po raz 2
15. Leszek Pęda po raz 1
16. Łęczycki Kazimierz po raz 1
17. Dariusz Gocaliński po raz 1
18. Sławomir Jędrasik po raz 1
19. Mieczysław Jarońko po raz 1

Wyniki kategoria open

Open amatorzy, IV i V liga oraz III powyzęj 50 lat

Miejsce
1. Krzysztof Ruszczyński po raz 1
2. Krzysztof Sołtysiak po raz 3
3. Marek Krystian po raz 1
4. Jarosław Okruch po raz 2
5. Michał Łęczycki po raz 1
6. Grabowska Agata po raz 1
7. Marek Laskowski po raz 1
8. Łukasz Turlej po raz 1
9. Paweł Wiszniewski po raz 1
10. Piotr Michalski po raz 1
11. Marcin Gałka po raz 1
12. Tomasz Walkiewicz po raz 1
13. Bluj Krzysztof po raz 1
14. Arkadiusz Troszczyński po raz 1
15. Tomasz Słodziński po raz 1
16. Leszek Pęda po raz 1
17. Mateusz Kozanowski po raz 1
18. Waldemar Milczarek po raz 1
19. Kornela Sławomir po raz 1
20. Piotr Karpienia po raz 1
21. Grabarski Adam po raz 1
22. Wiktor Makowiecki po raz 1
23. Katarzyna Rybak po raz 1
24. Patryk Ślifirski po raz 2
25. Damian Kwapisz po raz 1
26. Borewicz Monika po raz 1
27. Adamus Tomasz po raz 1
28. Piotrowska Katarzyna po raz 1
29. Grabarski Marek po raz 1
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (Oldboy (1979 i starsi), amatorzy, V i IV liga oraz III powyżej 50 lat)
  2. 12:00 - weteran (Weterani (1969 i starsi), amatorzy, III, IV i V liga)
  3. 15:00 - open (Open amatorzy, IV i V liga oraz III powyzęj 50 lat)

W Hali Sportowej przy ul. Ossowskiego 25 odbędzie się Turniej Tenis Stołowego. Zawodnicy startować będą w kategoriach:

9.00 - Oldboy (1979 i starsi), amatorzy, V i IV liga oraz III powyżej 50 lat
12.00 - Weterani (1969 i starsi), amatorzy, III, IV i V liga
15.00 - Open amatorzy, IV i V liga oraz III powyzęj 50 lat

Miejsce bitwy