maj 05 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 5.05.2017

zakończony
Wyniki

32

zawodników brało
udział

9

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 47 meczy

Miejsce W P
1. Arkadiusz Świtała po raz 1 4 0
2. Monika Klimczak po raz 1 3 1
3. Ewelina Tkaczyk po raz 1 4 1
4. Piotr Pluta po raz 1 4 2
5. Kamil Dębski po raz 1 4 2
6. Thanh Hung Vu po raz 2 2 1
7. Tomasz Purwin po raz 1 2 2
8. Adam Dorsz po raz 2 3 2
9. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 2 2
10. Ryszard Nowicki po raz 2 1 3
11. Leszek Pęda po raz 1 2 2
12. Sławomir Rutkowski po raz 1 1 2
13. Elżbieta Beziuk po raz 1 1 2
14. Krzysztof Cudny po raz 1 2 1
15. Jacek Kisiel po raz 1 1 2
16. Łukasz Jamorski po raz 1 0 2
17. Hoan Le po raz 1 2 0
18. Maciej Lewandowski po raz 1 3 2
19. Tuan Ngoc po raz 1 2 2
20. Krzysztof Kupisiński po raz 1 1 3
21. Grzegorz Sobczyński po raz 1 1 2
22. Jan Durakiewicz po raz 1 0 2
23. Thi Thuy Nguyen po raz 1 1 1
24. Łukasz Turlej po raz 1 1 1
25. Xuan That Vu po raz 1 0 1
26. Anh Tuan Truong po raz 1 0 1
27. Andrzej Piesio po raz 1 0 1
28. Paweł Ziółkowski po raz 1 0 1
29. Kutek Piotr po raz 1 0 1
30. Krystian Spilaszek po raz 1 0 1
31. Krzysztof Sołtysiak po raz 1 0 0
32. Czesław Kajdan po raz 1 0 1
3
Thanh Hung Vu
2
Adam Dorsz

16-tka

3
Tomasz Purwin
1
Łukasz Jamorski

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
2
Piotr Pluta

16-tka

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Jan Durakiewicz

16-tka

3
Ewelina Tkaczyk
0
Jacek Kisiel

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
1
Leszek Pęda

16-tka

3
Monika Klimczak
2
Kamil Dębski

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Elżbieta Beziuk

16-tka

3
Thanh Hung Vu
0
Tomasz Purwin

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
2
Arkadiusz Troszczyński

ćwierćfinał

3
Ewelina Tkaczyk
0
Sławomir Rutkowski

ćwierćfinał

3
Monika Klimczak
1
Ryszard Nowicki

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
2
Thanh Hung Vu

półfinał

3
Monika Klimczak
0
Ewelina Tkaczyk

półfinał

3
Arkadiusz Świtała
2
Monika Klimczak

finał

3
Tuan Ngoc
0
Paweł Ziółkowski

o 25-32 miejsce

3
Thi Thuy Nguyen
2
Czesław Kajdan

o 25-32 miejsce

3
Maciej Lewandowski
2
Xuan That Vu

o 25-32 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
0
Krystian Spilaszek

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Cudny
0
Kutek Piotr

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Andrzej Piesio

o 25-32 miejsce

3
Łukasz Turlej
2
Anh Tuan Truong

o 25-32 miejsce

3
Elżbieta Beziuk
0
Tuan Ngoc

o 17-24 miejsce

3
Kamil Dębski
1
Thi Thuy Nguyen

o 17-24 miejsce

3
Leszek Pęda
0
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Cudny
1
Jan Durakiewicz

o 17-24 miejsce

3
Piotr Pluta
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Adam Dorsz
2
Łukasz Turlej

o 17-24 miejsce

3
Kamil Dębski
1
Elżbieta Beziuk

o 13-16 miejsce

3
Leszek Pęda
2
Jacek Kisiel

o 13-16 miejsce

3
Piotr Pluta
0
Krzysztof Cudny

o 13-16 miejsce

3
Adam Dorsz
1
Łukasz Jamorski

o 13-16 miejsce

3
Kamil Dębski
1
Arkadiusz Troszczyński

o 9-12 miejsce

3
Tomasz Purwin
0
Leszek Pęda

o 9-12 miejsce

3
Piotr Pluta
1
Ryszard Nowicki

o 9-12 miejsce

3
Adam Dorsz
0
Sławomir Rutkowski

o 9-12 miejsce

2
Kamil Dębski
0
Tomasz Purwin

o 7-8 miejsce

2
Piotr Pluta
0
Adam Dorsz

o 7-8 miejsce

2
Ewelina Tkaczyk
0
Kamil Dębski

o 5-6 miejsce

2
Ewelina Tkaczyk
0
Piotr Pluta

o 4 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Tuan Ngoc

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
2
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Tuan Ngoc
0
Krzysztof Kupisiński

o 20 miejsce

3
Hoan Le
2
Maciej Lewandowski

o 18 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Ryszard Nowicki

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy