maj 19 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 19.05.2017

zakończony
Wyniki

19

zawodników brało
udział

5

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 36 meczy

Miejsce W P
1. Robert Baran po raz 1 4 0
2. Ryszard Nowicki po raz 2 3 1
3. Markowski Michał po raz 2 4 1
4. Krzysztof Tylski po raz 1 3 2
5. Łukasz Turlej po raz 1 3 2
6. Wojciech Kamiński po raz 1 3 2
7. Krzysztof Kupisiński po raz 1 3 2
8. Rafał Wandor po raz 1 3 3
9. Arkadiusz Troszczyński po raz 2 4 2
10. Tuan Ngoc po raz 1 1 3
11. Xuan That Vu po raz 1 1 3
12. Mariusz Kuryłek po raz 1 1 1
13. Grzegorz Sobczyński po raz 1 1 2
14. Andrzej Piotrowski po raz 1 1 3
15. Tomasz Purwin po raz 1 0 3
16. Maciej Lewandowski po raz 2 0 2
17. Aleksander Maksimow po raz 1 0 1
18. Norbert Zielony po raz 1 1 1
19. Dawid Ziółkowski po raz 1 0 2
3
Ryszard Nowicki
0
Wojciech Kamiński

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
1
Andrzej Piotrowski

16-tka

3
Łukasz Turlej
2
Tomasz Purwin

16-tka

3
Krzysztof Tylski
0
Rafał Wandor

16-tka

3
Mariusz Kuryłek
2
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Markowski Michał
0
Xuan That Vu

16-tka

3
Tuan Ngoc
1
Grzegorz Sobczyński

16-tka

3
Robert Baran
1
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Krzysztof Kupisiński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Tylski
1
Łukasz Turlej

ćwierćfinał

3
Markowski Michał
0
Mariusz Kuryłek

ćwierćfinał

3
Robert Baran
0
Tuan Ngoc

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
0
Krzysztof Tylski

półfinał

3
Robert Baran
1
Markowski Michał

półfinał

3
Robert Baran
0
Ryszard Nowicki

finał

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Aleksander Maksimow

o 17-24 miejsce

3
Rafał Wandor
0
Dawid Ziółkowski

o 17-24 miejsce

3
Wojciech Kamiński
0
Norbert Zielony

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Grzegorz Sobczyński

o 13-16 miejsce

3
Xuan That Vu
1
Maciej Lewandowski

o 13-16 miejsce

3
Rafał Wandor
1
Tomasz Purwin

o 13-16 miejsce

3
Wojciech Kamiński
0
Andrzej Piotrowski

o 13-16 miejsce

3
Łukasz Turlej
1
Arkadiusz Troszczyński

o 9-12 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Xuan That Vu

o 9-12 miejsce

3
Rafał Wandor
0
Tuan Ngoc

o 9-12 miejsce

3
Łukasz Turlej
0
Krzysztof Kupisiński

o 7-8 miejsce

3
Wojciech Kamiński
2
Rafał Wandor

o 7-8 miejsce

3
Markowski Michał
2
Łukasz Turlej

o 5-6 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Wojciech Kamiński

o 5-6 miejsce

3
Markowski Michał
0
Krzysztof Tylski

o 4 miejsce

3
Norbert Zielony
0
Dawid Ziółkowski

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piotrowski
2
Tomasz Purwin

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Xuan That Vu

o 9-12 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Andrzej Piotrowski

o 14 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Tuan Ngoc

o 10 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Rafał Wandor

o 8 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy