listopad 03 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 3 listopada 2017 - edycja zimowa

zakończony
Wyniki

Wyniki kategoria open 48 meczy

3
Adam Dorsz
0
Krzysztof Cudny

16-tka

3
Sylwester Wójcik
2
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Jacek Kisiel
1
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Hoan Le

16-tka

3
Kacper Moliński
2
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Paweł Gałecki
1
Andrzej Piesio

16-tka

3
Miłosz Pączkiewicz
0
Nhat Nam Nguyen

16-tka

3
Krzysztof Sołtysiak
1
Tomasz Purwin

16-tka

3
Adam Dorsz
0
Sylwester Wójcik

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
0
Jacek Kisiel

ćwierćfinał

3
Kacper Moliński
0
Paweł Gałecki

ćwierćfinał

3
Miłosz Pączkiewicz
1
Krzysztof Sołtysiak

ćwierćfinał

3
Adam Dorsz
0
Ryszard Nowicki

półfinał

3
Kacper Moliński
2
Miłosz Pączkiewicz

półfinał

3
Adam Dorsz
1
Kacper Moliński

finał

3
Xuan That Vu
2
Wojciech Ratyński

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Tylski
2
Jan Durakiewicz

o 25-32 miejsce

3
Tomasz Purwin
1
Sławomir Rutkowski

o 17-24 miejsce

3
Nhat Nam Nguyen
0
Xuan That Vu

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Piotr Kardach

o 17-24 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
1
Hoan Le

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Wiktor Ziemiański

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
0
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Cudny
1
Elżbieta Beziuk

o 17-24 miejsce

3
Nhat Nam Nguyen
1
Tomasz Purwin

o 13-16 miejsce

3
Andrzej Piesio
2
Arkadiusz Troszczyński

o 13-16 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
2
Maciej Lewandowski

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Cudny
0
Krzysztof Tylski

o 13-16 miejsce

3
Nhat Nam Nguyen
1
Jacek Kisiel

o 9-12 miejsce

3
Andrzej Piesio
1
Sylwester Wójcik

o 9-12 miejsce

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Zbigniew Perzyna

o 9-12 miejsce

3
Paweł Gałecki
1
Krzysztof Cudny

o 9-12 miejsce

3
Paweł Gałecki
1
Krzysztof Sołtysiak

o 7-8 miejsce

3
Miłosz Pączkiewicz
0
Nhat Nam Nguyen

o 5-6 miejsce

3
Paweł Gałecki
0
Ryszard Nowicki

o 5-6 miejsce

3
Xuan That Vu
0
Sławomir Rutkowski

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
1
Wiktor Ziemiański

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Elżbieta Beziuk

o 17-24 miejsce

3
Xuan That Vu
0
Piotr Kardach

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Wiktor Ziemiański
0
Elżbieta Beziuk

o 21-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Tomasz Purwin

o 13-16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Krzysztof Tylski

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Cudny
0
Zbigniew Perzyna

o 9-12 miejsce

3
Hoan Le
2
Xuan That Vu

o 18 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Tomasz Purwin

o 16 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Maciej Lewandowski

o 14 miejsce

3
Krzysztof Cudny
2
Sylwester Wójcik

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy