październik 20 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 20 października 2017 - edycja zimowa

zakończony
Wyniki

Wyniki kategoria open 38 meczy

3
Krzysztof Cudny
1
Ewelina Tkaczyk

16-tka

3
Wojciech Kamiński
1
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
0
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Monika Klimczak
0
Bartłomiej Truszewski

16-tka

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Jonah Jerome

16-tka

3
Andrzej Piesio
1
Grzegorz Sobczyński

16-tka

3
Jan Durakiewicz
1
Dawid Ziółkowski

16-tka

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Wiktor Ziemiański

16-tka

3
Krzysztof Cudny
1
Wojciech Kamiński

ćwierćfinał

3
Monika Klimczak
2
Arkadiusz Świtała

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Andrzej Piesio

ćwierćfinał

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Jan Durakiewicz

ćwierćfinał

3
Monika Klimczak
0
Krzysztof Cudny

półfinał

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Arkadiusz Troszczyński

półfinał

3
Monika Klimczak
2
Krzysztof Sołtysiak

finał

3
Artur Styczyński
2
Wiktor Ziemiański

o 17-24 miejsce

3
Rafał Woźniak
1
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Michał Gąsiewski

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Paweł Ziółkowski

o 17-24 miejsce

3
Ewelina Tkaczyk
0
Piotr Pluta

o 17-24 miejsce

3
Artur Styczyński
0
Dawid Ziółkowski

o 13-16 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Maciej Lewandowski

o 13-16 miejsce

3
Ewelina Tkaczyk
1
Sylwester Wójcik

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
1
Artur Styczyński

o 9-12 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Jan Durakiewicz

o 9-12 miejsce

3
Ewelina Tkaczyk
0
Andrzej Piesio

o 9-12 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
0
Rafał Woźniak

o 7-8 miejsce

3
Ewelina Tkaczyk
0
Bartłomiej Truszewski

o 7-8 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
2
Arkadiusz Troszczyński

o 5-6 miejsce

3
Krzysztof Cudny
2
Ewelina Tkaczyk

o 5-6 miejsce

3
Michał Gąsiewski
2
Paweł Ziółkowski

o 17-24 miejsce

3
Piotr Pluta
1
Michał Gąsiewski

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Sylwester Wójcik

o 13-16 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
1
Paweł Ziółkowski

o 22 miejsce

3
Michał Gąsiewski
2
Wiktor Ziemiański

o 20 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Dawid Ziółkowski

o 14 miejsce

3
Jan Durakiewicz
1
Artur Styczyński

o 10 miejsce

3
Rafał Woźniak
1
Bartłomiej Truszewski

o 8 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy