listopad 03 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 3 listopada 2017 - edycja zimowa

zakończony

Rozegrane mecze open 48

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Paweł Gałecki 3:1 Krzysztof Sołtysiak
o 7-8 miejsce
Adam Dorsz 3:0 Ryszard Nowicki
półfinał
Adam Dorsz 3:0 Sylwester Wójcik
ćwierćfinał
Adam Dorsz 3:1 Kacper Moliński
finał
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Tomasz Purwin
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Tomasz Purwin
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Tomasz Purwin
o 16 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:1 Tomasz Purwin
o 13-16 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Sławomir Rutkowski
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Andrzej Piesio 3:1 Sylwester Wójcik
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Maciej Lewandowski
16-tka
Maciej Lewandowski 3:1 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Wiktor Ziemiański
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Maciej Lewandowski
o 14 miejsce
Kacper Moliński 3:2 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Piotr Kardach
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Jan Durakiewicz
o 25-32 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Ryszard Nowicki
o 5-6 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Sylwester Wójcik
o 10 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Hoan Le
16-tka
Zbigniew Perzyna 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Hoan Le 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Hoan Le 3:1 Wiktor Ziemiański
o 17-24 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:1 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Nhat Nam Nguyen
16-tka
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Nhat Nam Nguyen
o 5-6 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:0 Xuan That Vu
o 17-24 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Zbigniew Perzyna
o 9-12 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:2 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Zbigniew Perzyna
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Sylwester Wójcik 3:2 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:2 Elżbieta Beziuk
o 17-24 miejsce
Adam Dorsz 3:0 Krzysztof Cudny
16-tka
Paweł Gałecki 3:1 Krzysztof Cudny
o 9-12 miejsce
Krzysztof Cudny 3:1 Elżbieta Beziuk
o 17-24 miejsce
Xuan That Vu 3:0 Sławomir Rutkowski
o 17-24 miejsce
Paweł Gałecki 3:1 Andrzej Piesio
16-tka
Miłosz Pączkiewicz 3:1 Krzysztof Sołtysiak
ćwierćfinał
Hoan Le 3:2 Xuan That Vu
o 18 miejsce
Xuan That Vu 3:0 Piotr Kardach
o 17-24 miejsce
Wiktor Ziemiański 3:0 Elżbieta Beziuk
o 21-24 miejsce
Kacper Moliński 3:0 Paweł Gałecki
ćwierćfinał
Kacper Moliński 3:2 Miłosz Pączkiewicz
półfinał
Xuan That Vu 3:2 Wojciech Ratyński
o 25-32 miejsce