luty 17 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 17.02.2017

zakończony

Rozegrane mecze open 46

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Bartłomiej Truszewski 3:1 Tomasz Purwin
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Markowski Michał
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Bartłomiej Truszewski
finał
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Czuryłowicz
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Filip Soszyński
ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Tomasz Walkiewicz
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:0 Xuan That Vu
16-tka
Wojciech Żmijewski 3:2 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:0 Ryszard Jurkowski
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 9-12 miejsce
Markowski Michał 3:1 Ryszard Nowicki
16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Tomasz Gryziak
o 17-24 miejsce
Krzysztof Czuryłowicz 3:1 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:0 Łukasz Turlej
16-tka
Markowski Michał 3:2 Mariusz Kuryłek
o 4 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:1 Wojciech Kamiński
o 7-8 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:0 Wojciech Żmijewski
o 5-6 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Jan Durakiewicz
o 10 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:2 Jan Durakiewicz
o 9-12 miejsce
Jan Durakiewicz 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 25-32 miejsce
Artur Styczyński 3:0 Kamil Rebman
o 25-32 miejsce
Krzysztof Czuryłowicz 3:1 Artur Styczyński
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Łukasz Turlej
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Artur Styczyński
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 3:0 Kamil Harasymowicz
o 17-24 miejsce
Markowski Michał 3:2 Mariusz Kuryłek
ćwierćfinał
Markowski Michał 3:1 Krzysztof Czuryłowicz
o 5-6 miejsce
Jan Durakiewicz 3:1 Xuan That Vu
o 17-24 miejsce
Xuan That Vu 3:0 Marek Grzybowski
o 20 miejsce
Janusz Krzycholik 3:2 Xuan That Vu
o 17-24 miejsce
Tomasz Gryziak 3:1 Hoan Le
o 25-32 miejsce
Tomasz Gryziak 3:1 Marek Grzybowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Czuryłowicz 3:1 Andrzej Piesio
o 9-12 miejsce
Krzysztof Czuryłowicz 3:0 Marek Grzybowski
o 17-24 miejsce
Jan Durakiewicz 3:0 Grzegorz Sieczak
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Grzegorz Sieczak
o 14 miejsce
Wojciech Kamiński 3:0 Filip Soszyński
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Wojciech Żmijewski
półfinał
Jacek Kisiel 3:2 Janusz Krzycholik
o 17-24 miejsce
Janusz Krzycholik 3:1 Tomasz Gryziak
o 18 miejsce
Wojciech Żmijewski 3:0 Janusz Krzycholik
16-tka
Janusz Krzycholik 3:2 Ryszard Jurkowski
o 17-24 miejsce
Tomasz Gryziak 3:0 Kamil Harasymowicz
o 17-24 miejsce
Wojciech Kamiński 3:0 Ryszard Jurkowski
o 17-24 miejsce
Kamil Harasymowicz 3:2 Ryszard Jurkowski
o 22 miejsce