luty 24 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 24.02.2017

zakończony

Rozegrane mecze open 45

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Ryszard Smoter 3:2 Krystian Spilaszek
o 22 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Michał Łęczycki
finał
Tomasz Purwin 3:2 Ryszard Smoter
o 17-24 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Grzegorz Sieczak
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:0 Hoan Le
16-tka
Michał Łęczycki 3:0 Jonah Jerome
półfinał
Jacek Kisiel 3:2 Łukasz Turlej
16-tka
Michał Łęczycki 3:1 Arkadiusz Świtała
ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:1 Grzegorz Sieczak
o 17-24 miejsce
Wojciech Kamiński 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Maciej Lewandowski 3:0 Andrzej Piesio
o 14 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Andrzej Piotrowski
o 13-16 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:1 Dariusz Zaręba
o 16 miejsce
Jonah Jerome 3:0 Andrzej Piotrowski
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:2 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Ryszard Smoter
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Hoan Le 3:2 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sieczak 3:2 Stanisław Janiszewski
o 20 miejsce
Hoan Le 3:0 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Hoan Le
o 18 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Xuan That Vu 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 10 miejsce
Andrzej Piesio 3:2 Dariusz Zaręba
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Andrzej Piotrowski
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Karolina Lalak 3:0 Łukasz Turlej
o 4 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Ryszard Smoter
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:1 Xuan That Vu
o 9-12 miejsce
Xuan That Vu 3:2 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Xuan That Vu
16-tka
Jonah Jerome 3:2 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Wojciech Kamiński
półfinał
Wojciech Kamiński 3:1 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:2 Karolina Lalak
16-tka
Karolina Lalak 3:2 Tomasz Purwin
o 17-24 miejsce
Karolina Lalak 3:0 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Karolina Lalak 3:0 Arkadiusz Świtała
o 7-8 miejsce
Karolina Lalak 3:0 Dariusz Zaręba
o 13-16 miejsce