kwiecień 06 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 6.04.2018- wiosenny cykl turniejów (turniej 1-wszy)

zakończony

Mecze kat. open 59

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Arkadiusz Troszczyński H2H 3:1 Sylwester Wójcik
64-tka
Thanh Hung Vu H2H 3:0 Waldemar Bartolik
32-tka
Nhat Nam Nguyen H2H 3:1 Ryszard Nowicki
32-tka
Tomasz Purwin H2H 3:1 Krzysztof Kupisiński
32-tka
Krzysztof Kubkowski H2H 3:1 Grzegorz Sobczyński
32-tka
Dominik Joński H2H 3:1 Krystian Spilaszek
32-tka
Andrzej Piesio H2H 3:0 Marek Lepianka
32-tka
Maciej Lewandowski H2H 3:0 Zbigniew Perzyna
32-tka
Rafał Suszycki H2H 3:0 Wojciech Janik
32-tka
Piotr Szablewski H2H 3:1 Jan Durakiewicz
32-tka
Tomasz Osiński H2H 3:2 Katarzyna Marszał
32-tka
Andrzej Piotrowski H2H 3:0 Hoan Le
32-tka
Jacek Kisiel H2H 3:1 Artur Soszyński
32-tka
Krzysztof Sołtysiak H2H 3:1 Adam Krzystanek
32-tka
Mariusz Kuryłek H2H 3:0 Piotr Pluta
32-tka
Jarosław Okruch H2H 3:0 Sławomir Mikołajewicz
32-tka
Arkadiusz Troszczyński H2H 3:1 Marcin Borucki
32-tka
Nhat Nam Nguyen H2H 3:0 Thanh Hung Vu
16-tka
Tomasz Purwin H2H 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Andrzej Piesio H2H 3:0 Dominik Joński
16-tka
Rafał Suszycki H2H 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Piotr Szablewski H2H 3:1 Tomasz Osiński
16-tka
Jacek Kisiel H2H 3:0 Andrzej Piotrowski
16-tka
Mariusz Kuryłek H2H 3:0 Krzysztof Sołtysiak
16-tka
Jarosław Okruch H2H 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Nhat Nam Nguyen H2H 3:2 Tomasz Purwin
ćwierćfinał
Rafał Suszycki H2H 3:0 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Piotr Szablewski H2H 3:0 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Jarosław Okruch H2H 3:2 Mariusz Kuryłek
ćwierćfinał
Rafał Suszycki H2H 3:0 Nhat Nam Nguyen
półfinał
Jarosław Okruch H2H 3:0 Piotr Szablewski
półfinał
Rafał Suszycki H2H 3:1 Jarosław Okruch
finał
Krzysztof Tylski H2H 2:0 Marcin Borucki
o 33-48 miejsce
Waldemar Bartolik H2H 2:0 Sylwester Wójcik
o 33-48 miejsce
Krzysztof Tylski H2H 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 25-32 miejsce
Piotr Pluta H2H 2:0 Adam Krzystanek
o 25-32 miejsce
Artur Soszyński H2H 2:0 Hoan Le
o 25-32 miejsce
Jan Durakiewicz H2H 2:0 Katarzyna Marszał
o 25-32 miejsce
Zbigniew Perzyna H2H 2:0 Wojciech Janik
o 25-32 miejsce
Krystian Spilaszek H2H 2:1 Marek Lepianka
o 25-32 miejsce
Grzegorz Sobczyński H2H 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 25-32 miejsce
Ryszard Nowicki H2H 2:1 Waldemar Bartolik
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kubkowski H2H 2:0 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Thanh Hung Vu H2H 2:1 Piotr Pluta
o 17-24 miejsce
Artur Soszyński H2H 2:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Dominik Joński H2H 2:1 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Andrzej Piotrowski H2H 2:1 Zbigniew Perzyna
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek H2H 2:0 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński H2H 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Sołtysiak H2H 2:0 Ryszard Nowicki
o 17-24 miejsce
Dominik Joński H2H 2:0 Artur Soszyński
o 13-16 miejsce
Andrzej Piotrowski H2H 2:0 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Krzysztof Sołtysiak H2H 2:0 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Andrzej Piesio H2H 2:0 Andrzej Piotrowski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Sołtysiak H2H 2:0 Tomasz Purwin
o 9-12 miejsce
Dominik Joński H2H 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 7-8 miejsce
Krzysztof Sołtysiak H2H 2:0 Andrzej Piesio
o 7-8 miejsce
Krzysztof Sołtysiak H2H 1:0 DANIEL KNEVELS
o 5-6 miejsce
Krzysztof Sołtysiak H2H 2:1 Piotr Szablewski
o 4 miejsce