grudzień 14 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2018 - 14.12.2018

zakończony

Mecze kat. open 44

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Dariusz Rączkowski 3:2 Jacek Kisiel
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:0 Czesław Kajdan
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:1 Krystian Spilaszek
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Jonah Jerome
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Karol Wojtasik
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Karol Wojtasik
16-tka
Zenon Jabłoński 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Stępień 3:2 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Dariusz Rączkowski 3:0 Tomasz Walkiewicz
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Zenon Jabłoński 3:0 Arkadiusz Troszczyński
ćwierćfinał
Arkadiusz Świtała 3:1 Krzysztof Stępień
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Dariusz Rączkowski
półfinał
Arkadiusz Świtała 3:0 Zenon Jabłoński
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Arkadiusz Świtała
finał
Bartłomiej Truszewski 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 17-24 miejsce
Karol Wojtasik 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Jonah Jerome 3:0 Sławomir Cembrzyński
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Karol Wojtasik 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Jonah Jerome 3:0 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Czesław Kajdan
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Karol Wojtasik 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 9-12 miejsce
Jonah Jerome 3:2 Krzysztof Stępień
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Karol Wojtasik
o 7-8 miejsce
Jonah Jerome 3:0 Jacek Kisiel
o 7-8 miejsce
Zenon Jabłoński 3:0 Bartłomiej Truszewski
o 5-6 miejsce
Dariusz Rączkowski 3:2 Jonah Jerome
o 5-6 miejsce
Dariusz Rączkowski 3:2 Zenon Jabłoński
o 4 miejsce
Stanisław Janiszewski 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Sławomir Cembrzyński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Czesław Kajdan 3:1 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Krzysztof Stępień
o 9-12 miejsce
Tomasz Rakowiecki 3:1 Sławomir Cembrzyński
o 19 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Krystian Spilaszek
o 15 miejsce
Czesław Kajdan 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 13 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 9 miejsce