czerwiec 29 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 29.06.2018- ostatni turniej z wiosennego cyklu turniejów/PODSUMOWANIE SEZONU

zakończony

Rozegrane mecze open 40

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Cudny 3:1 Tomasz Walkiewicz
o 8 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Tomasz Walkiewicz
ćwierćfinał
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Jacek Kisiel
półfinał
Jacek Kisiel 3:2 Krzysztof Zalewski
16-tka
Krzysztof Zalewski 3:2 Jacek Kisiel
o 5-6 miejsce
Sylwester Wójcik 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Czesław Kajdan 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Sylwester Wójcik
o 14 miejsce
Krzysztof Kostoń 3:2 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Izabella Włodarczyk
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krzysztof Kostoń
16-tka
Paweł Gałecki 3:2 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:1 Sylwester Wójcik
16-tka
Krzysztof Zalewski 3:2 Sylwester Wójcik
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kostoń 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:0 Krzysztof Kostoń
o 9-12 miejsce
Czesław Kajdan 3:1 Krzysztof Kostoń
o 10 miejsce
Krzysztof Kostoń 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Czesław Kajdan
16-tka
Krzysztof Cudny 3:2 Czesław Kajdan
o 9-12 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Cudny
ćwierćfinał
Krzysztof Zalewski 3:0 Krzysztof Cudny
o 7-8 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:2 Paweł Gałecki
półfinał
Paweł Gałecki 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:1 Hoan Le
o 18 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:1 Bartłomiej Truszewski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Miłosz Pączkiewicz
finał
Miłosz Pączkiewicz 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Krzysztof Zalewski 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 7-8 miejsce
Adam Polech 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Zalewski 3:0 Adam Polech
o 4 miejsce
Monika Kupisińska 3:0 Izabella Włodarczyk
o 17-24 miejsce