maj 18 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 18.05.2018- wiosenny cykl turniejów

zakończony

Rozegrane mecze open 43

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Kupisiński 3:1 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Rafał Wandor 3:0 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Michał Łęczycki
o 10 miejsce
Antoni Buchalski 3:1 Michał Łęczycki
o 9-12 miejsce
Michał Łęczycki 3:0 Stanisław Trzeszczkowski
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Antoni Buchalski 3:0 Jacek Kisiel
16-tka
Jacek Kisiel 3:0 Anh Tuan Truong
o 17-24 miejsce
Jarosław Okruch 3:0 Maciej Lewandowski
półfinał
Jarosław Okruch 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Jarosław Okruch 3:0 Krzysztof Cudny
finał
Jacek Kisiel 3:0 Maciej Lewandowski
o 5-6 miejsce
Adam Kępa 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Stanisław Trzeszczkowski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Anh Tuan Truong
o 18 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Michał Łęczycki
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Krzysztof Cudny 3:1 Ryszard Nowicki
półfinał
Antoni Buchalski 3:2 Sylwester Wójcik
o 7-8 miejsce
Sylwester Wójcik 3:0 Czesław Kajdan
o 9-12 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Sylwester Wójcik
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:1 Krystian Spilaszek
o 16 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Krystian Spilaszek 3:1 Waldemar Bartolik
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Waldemar Bartolik
16-tka
Anh Tuan Truong 3:1 Waldemar Bartolik
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Jarosław Okruch 3:1 Antoni Buchalski
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:2 Antoni Buchalski
o 5-6 miejsce
Michał Łęczycki 3:2 Czesław Kajdan
o 9-12 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Czesław Kajdan
ćwierćfinał
Czesław Kajdan 3:0 Rafał Wandor
16-tka
Czesław Kajdan 3:0 Rafał Wandor
o 12 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:1 Sławomir Rutkowski
o 7-8 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Krzysztof Tylski 3:1 Rafał Wandor
o 9-12 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:1 Rafał Wandor
o 9-12 miejsce
Sylwester Wójcik 3:1 Adam Kępa
o 13-16 miejsce
Adam Kępa 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Adam Kępa 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Waldemar Bartolik 3:0 Stanisław Trzeszczkowski
o 20 miejsce