maj 11 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 11.05.2018- wiosenny cykl turniejów

zakończony

Rozegrane mecze open 46

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Krystian Spilaszek
ćwierćfinał
Krystian Spilaszek 3:2 Łukasz Turlej
o 9-12 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Jacek Kisiel
o 4 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Krzysztof Sołtysiak
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Jarosław Okruch
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:2 Jacek Kisiel
16-tka
Jacek Kisiel 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Sylwester Babiarz
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Anh Tuan Truong
o 13-16 miejsce
Jarosław Okruch 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 14 miejsce
Jarosław Okruch 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Maciej Lewandowski 3:1 Krystian Spilaszek
o 10 miejsce
Tomasz Osiński 3:2 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Piotr Szablewski
o 5-6 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Piotr Szablewski
o 6 miejsce
Piotr Szablewski 3:2 Łukasz Turlej
16-tka
Czesław Kajdan 3:2 Piotr Szablewski
ćwierćfinał
Jarosław Okruch 3:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Anh Tuan Truong 3:2 Marcin Borucki
o 16 miejsce
Sylwester Wójcik 3:2 Jarosław Okruch
o 13-16 miejsce
Piotr Szablewski 3:2 Sylwester Wójcik
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Sylwester Wójcik
16-tka
Sylwester Wójcik 3:1 Arkadiusz Sowiński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Hoan Le
16-tka
Marcin Borucki 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Sowiński 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Rafał Woźniak
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Tomasz Osiński
ćwierćfinał
Piotr Szablewski 3:0 Tomasz Osiński
o 7-8 miejsce
Tomasz Osiński 3:2 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:0 Adam Krzystanek
o 17-24 miejsce
Anh Tuan Truong 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Łukasz Turlej
o 9-12 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Adam Krzystanek
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Czesław Kajdan
finał
Czesław Kajdan 3:2 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Czesław Kajdan 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Arkadiusz Sowiński 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 18 miejsce
Arkadiusz Sowiński 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Sylwester Babiarz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:0 Anh Tuan Truong
o 13-16 miejsce