październik 13 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 13 października 2017 - edycja zimowa

zakończony

Rozegrane mecze open 40

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:2 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Hoan Le
o 13-16 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Elżbieta Beziuk
o 17-24 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:2 Marek Pyzik
o 7-8 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Rafał Woźniak
o 20 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Hoan Le
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:2 Maciej Lewandowski
o 7-8 miejsce
Marek Pyzik 3:2 Maciej Lewandowski
o 8 miejsce
Wojciech Kamiński 3:0 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Arkadiusz Świtała
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Hoan Le
o 14 miejsce
Marek Pyzik 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Marek Pyzik 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Krzysztof Tylski 3:1 Zbigniew Perzyna
16-tka
Krzysztof Cudny 3:0 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Krzysztof Tylski 3:2 Grzegorz Sieczak
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Krzysztof Sołtysiak
o 5-6 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:1 Grzegorz Sieczak
16-tka
Wojciech Kamiński 3:2 Ryszard Nowicki
półfinał
Sylwester Wójcik 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Sylwester Wójcik 3:1 Krzysztof Tylski
o 10 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Sylwester Wójcik
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Sylwester Wójcik
16-tka
Hoan Le 3:1 Dawid Ziółkowski
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Zbigniew Perzyna
o 13-16 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:0 Dawid Ziółkowski
o 16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 5-6 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Dawid Ziółkowski
16-tka
Krzysztof Cudny 3:1 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Elżbieta Beziuk 3:0 Rafał Woźniak
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Dąbrowski Wojciech
o 9-12 miejsce
Dąbrowski Wojciech 3:0 Zbigniew Perzyna
o 13-16 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Dąbrowski Wojciech
16-tka
Grzegorz Sieczak 3:1 Rafał Woźniak
o 17-24 miejsce
Marek Pyzik 3:0 Grzegorz Sieczak
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sieczak 3:0 Dawid Ziółkowski
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Marek Pyzik
ćwierćfinał
Wojciech Kamiński 3:2 Krzysztof Sołtysiak
16-tka
Wojciech Kamiński 3:1 Krzysztof Cudny
finał