sierpień 18 sob 2018

Turniej 7 Letni Turniej tenisa stołowego K.S. Spójnia Warszawa 2018

zakończony
Wyniki

85

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

18

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Marcin Ostrowski po raz 1
2. Sylwester Wojcik po raz 1
3. Marek Zawadzki po raz 2
4. Jacek Malinowski po raz 1
5. Ireneusz Wroblewski po raz 1
6. Krzysztof Kostoń po raz 3
7. Jerzy Sikorski po raz 1
8. Marek Laskowski po raz 1
9. Władyslaw Gohling po raz 1
10. Mariusz Łysiak po raz 1
11. Stanisław Sadowski po raz 1
12. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
13. Leszek Pęda po raz 1
14. Jacek Fratczak po raz 1
15. Tomasz Wronowski po raz 1
16. Wojciech Wachol po raz 1
17. Mirosław Kubisiak po raz 1
18. Małgorzata Rudnik po raz 1
19. Stanisław Kaczanowski po raz 1
20. Ireneusz Kaminski po raz 1
21. Andrzej Paszkowski po raz 2
22. Zbigniew Antczak po raz 1
23. Janusz Waszelewski po raz 1
24. Mirosław Szewczyk po raz 1
25. Karol Zychowicz po raz 2
26. Zbigniew Perzyna po raz 1
27. Andrzej Wierzejski po raz 1
28. Iwona Sandecka po raz 1
29. Janusz Mrowinski po raz 1
30. Leszek Sotek po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Oleg Usenko po raz 1
2. Leszek Pęda po raz 1
3. Krzysztof Kostoń po raz 2
4. Leszek Sotek po raz 1
5. Stanisław Sadowski po raz 1
6. Mieczysław Jaronko po raz 1
7. Tomasz Wronowski po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Krzysztof Ruszczyński po raz 1
2. Marek Krystian po raz 1
3. Paweł Michalski po raz 1
4. Bartłomiej Truszewski po raz 1
5. Adam Kłosiński po raz 1
6. Krzysztof Cudny po raz 1
7. Tandom Raghuveer po raz 1
8. Maciej Jar po raz 4
9. Robert Niewiadomski po raz 1
10. Paweł Wiszniewski po raz 1
11. Dariusz Zaręba po raz 1
12. Andrzej Piesio po raz 1
13. Igor Zajcew po raz 1
14. Marek Słomkowski po raz 1
15. Mateusz Kozanowski po raz 1
16. Szymon Sakowicz po raz 1
17. Acam ępa po raz 1
18. Artur Styczyński po raz 1
19. Michał Popielczyk po raz 1
20. Mariusz Łysiak po raz 1
21. Paweł Moczarski po raz 1
22. Beata Nosarzewska po raz 1
23. Antoni Buchalski po raz 1
24. Piotr Gradek po raz 1
25. Jarosław Menich po raz 1
26. Marek Galązka po raz 1
27. Konrad Kłosinski po raz 1
28. Waldemar Bartolik po raz 1
29. Michal Adamkiewicz po raz 1
30. Krystian Spilaszek po raz 1
31. Joanna Potasznik po raz 1
32. Henryk Marzec po raz 1
33. Agnieszka Rybak po raz 1
34. Dawid Kociszewski po raz 1
35. Xuan That Vu po raz 1
36. Dariusz Adamkiewicz po raz 1
37. Krzysztof Baradziej po raz 1
38. vel Gruchalski Gruchala po raz 1
39. Piotr Siestzreńcewicz po raz 1
40. Paweł Niedziałkowski po raz 1
41. Maksymilian Słowik po raz 1
42. Łukasz Sakowicz po raz 1
43. Iwona Sandecka po raz 1
44. Stanisław Janiszewski po raz 1
45. Aleksander Maksimow po raz 1
46. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
47. Paweł Banasiki po raz 1
48. Maciej Tauber po raz 1
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1968 – 1977) - 15 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi) - 15 zł
  3. 15:00 - open - 15 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1969-1978

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1959-1968 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

Terminy następnych turniejów :  28 lipiec oraz 4, 11, 18, 25 sierpień 2018r

Miejsce bitwy