lipiec 28 sob 2018

Turniej 4 Letni Turniej tenisa stołowego K.S. Spójnia Warszawa 2018

zakończony
Wyniki

85

zawodników brało
udział

6

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

21

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Marian Wardzyński po raz 1
2. Brylak Włodzimierz po raz 1
3. Marek Laskowski po raz 1
4. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
5. Krzysztof Kostoń po raz 1
6. Mirosław Kubisiak po raz 1
7. Wojciech Wachol po raz 2
8. Adam Kępa po raz 1
9. Sylwester Wójcik po raz 1
10. Stanislaw Sadowski po raz 1
11. Jerzy Sikorski po raz 1
12. Marek Zawadzki po raz 1
13. Zbigniew Perzyna po raz 1
14. Zbigniew Antczak po raz 1
15. Sławomir Skowyrski po raz 1
16. Adam Sitkiewicz po raz 1
17. Wojciech Cieślicki po raz 1
18. Mariusz Rosinski po raz 1
19. Andrzej Paszkowski po raz 2
20. Jacek Frątczak po raz 1
21. Tomasz Wronowski po raz 1
22. Marek Korzemski po raz 1
23. Stanislaw Janiszewski po raz 1
24. Malgorzata Rudnik po raz 1
25. Karol Zychowicz po raz 1
26. Krzysztof Pawlak po raz 2
27. Maciej Stachowiak po raz 1
28. Wladyslaw Gohling po raz 1
29. Janusz Waszelewski po raz 1
30. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
31. Grzegorz Papis po raz 1
32. Janusz Mrowinski po raz 1
33. Ireneusz Kaminski po raz 1
34. Marek Oleszkiewicz po raz 1
35. Aleksander Maksimow po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Adam Kępa po raz 1
2. Krzysztof Kostoń po raz 1
3. Stanisław Sadowski po raz 3
4. Wojciech Ratyński po raz 1
5. Mieczysław Jaronko po raz 1
6. Marek Korzemski po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Krzysztof Zalewski po raz 1
2. Marian Wardzyński po raz 1
3. Krzysztof Sołtysiak po raz 1
4. Jacek Kisiel po raz 1
5. Adam Kępa po raz 1
6. Grzegorz Pławski po raz 1
7. Jarosław Menich po raz 2
8. Maciej Jar po raz 3
9. Grzegorz Kozielski po raz 1
10. Stanislaw Rosiński po raz 1
11. Marek Laskowski po raz 1
12. Tomasz Walkiewicz po raz 1
13. Sandra Kozioł po raz 1
14. Mateusz Kaljnowski po raz 1
15. Grzegorz Papis po raz 1
16. Mateusz Sakowicz po raz 1
17. Reinhold Utri po raz 1
18. Mateusz Kozanowski po raz 1
19. Marek Słomkowski po raz 2
20. Henryk Marzec po raz 1
21. Marek Korzemski po raz 1
22. Kozaczuk Adrian po raz 1
23. Leszek Pęda po raz 1
24. Katarzyna Rybak po raz 1
25. Paweł Wiszniewski po raz 1
26. Julia Kęsicka po raz 1
27. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
28. Szymon Sakowicz po raz 1
29. Oskar Ciołowicz po raz 1
30. Karol Matyjek po raz 1
31. Michał Adamkiewicz po raz 1
32. Adrian Kostewicz po raz 1
33. Andrzej Piesio po raz 1
34. Piotr Gradek po raz 1
35. Philippe Bondoux po raz 1
36. Krzysztof Baradziej po raz 1
37. Dawid Kociszewski po raz 1
38. Mateusz Świderski po raz 1
39. Beata Nosarzewska po raz 1
40. Daniel Gontarski po raz 1
41. Wojcieska Aneta po raz 1
42. Radek Śledzinski po raz 1
43. Kręźlewicz Adrianna po raz 1
44. Marcel Wójtowicz po raz 1
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1968 – 1977) - 15 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi) - 15 zł
  3. 15:00 - open - 15 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1969-1978

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1959-1968 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

Terminy następnych turniejów :  28 lipiec oraz 4, 11, 18, 25 sierpień 2018r

Miejsce bitwy