sierpień 11 sob 2018

Turniej 6 Letni Turniej tenisa stołowego K.S. Spójnia Warszawa 2018

zakończony
Wyniki

87

zawodników brało
udział

6

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

19

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Brylak Włodzimierz po raz 1
2. Marek Laskowski po raz 1
3. Jerzy Sikorski po raz 1
4. Sławomir Skowyrski po raz 1
5. Marek Zawadzki po raz 1
6. Krzysztof Kostoń po raz 2
7. Sylwester Wójcik po raz 2
8. Wojciech Wachol po raz 1
9. Miroslaw Kubisiak po raz 1
10. Janusz Waszelewski po raz 1
11. Krzysztof Stępień po raz 1
12. Mieczyslaw Jaronko po raz 1
13. Miroslaw Szewczyk po raz 1
14. Krzysztof Cudny po raz 1
15. Jacek Frątczak po raz 1
16. Wojciech Ratynski po raz 1
17. Mariusz Łysiak po raz 2
18. Andrzej Górczak po raz 1
19. Leszek Sotek po raz 1
20. Wladyslaw Gohling po raz 1
21. Igor Zajcew po raz 1
22. Grzegorz Papis po raz 1
23. Piotr Knapczynski po raz 1
24. Andrzej Paszkowski po raz 1
25. Zbigniew Antczak po raz 1
26. Stanislaw Sadowski po raz 1
27. Krzysztof Pawlak po raz 1
28. Stanisław Kaczanowski po raz 1
29. Marek Grzybowski po raz 1
30. Tomasz Wronowski po raz 1
31. Grzegorz Undra po raz 2
32. Adam Pańko po raz 1
33. Janusz Mrowiński po raz 1
34. Karol Zychowicz po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Krzysztof Kostoń po raz 3
2. Leszek Sotek po raz 2
3. Janusz Waszelewski po raz 1
4. Tomasz Wronowski po raz 2
5. Henryk Kalicki po raz 1
6. Stanisław Sadowski po raz 1
7. Mieczysław Jaronko po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Adam Kłosinski po raz 1
2. Kacper Molinski po raz 1
3. Krzysztof Sołtysiak po raz 2
4. Krzysztof Ruszczyński po raz 1
5. Paweł Michalski po raz 2
6. Marek Krystian po raz 1
7. Jarosław Okruch po raz 1
8. Jacek Obidzinski po raz 1
9. Andrzej Piesio po raz 1
10. Tandom Raghuveer po raz 2
11. Artur Piersa po raz 2
12. Xuan That Vu po raz 1
13. Regulski Mariusz po raz 1
14. Leszek Pęda po raz 1
15. Marek Włodarski po raz 1
16. Marek Słomkowski po raz 1
17. Andrzej Górczak po raz 1
18. Maciej Jar po raz 1
19. Arkadiusz Ziemiński po raz 1
20. Mamaj Transluk Rafał po raz 1
21. Mariusz Łysiak po raz 1
22. Ocipka Dominik po raz 1
23. Stanisław Rosiński po raz 1
24. Michał Adamkiewicz po raz 1
25. Daniel Gontarski po raz 1
26. Szymon Sakowicz po raz 1
27. Jaroslaw Menich po raz 1
28. Ocipka Kamil po raz 1
29. Piotr Gradek po raz 1
30. Jan Durakiewicz po raz 1
31. Krzysztof Baradziej po raz 2
32. Kamil Rebman po raz 1
33. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 1
34. Paweł Banasik po raz 1
35. Agnieszka Rybak po raz 1
36. Beata Nosarzewska po raz 1
37. Leszek Sotek po raz 1
38. Stanisław Janiszewski po raz 1
39. Maksymilian Słowik po raz 1
40. Dariusz Adamkiewicz po raz 1
41. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
42. Michał Popielczyk po raz 1
43. Zalewska Katarzyna po raz 1
44. Tomasz Nadarzyński po raz 1
45. Kręźlewicz Adrianna po raz 1
46. Wojcieska Aneta po raz 1
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1968 – 1977) - 15 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi) - 15 zł
  3. 15:00 - open - 15 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1969-1978

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1959-1968 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

Terminy następnych turniejów :  28 lipiec oraz 4, 11, 18, 25 sierpień 2018r

Miejsce bitwy