lipiec 13 pią 2018

Turniej 2 Letni Turniej tenisa stołowego K.S. Spójnia Warszawa 2018

zakończony
Wyniki

95

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

55

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Piotr Szablewski po raz 1
2. Ireneusz Wróblewski po raz 1
3. Artur Styczyński po raz 1
4. Stanislaw Sadowski po raz 1
5. Sylwester Wójcik po raz 1
6. Adam Kępa po raz 1
7. Wojciech Wachol po raz 1
8. Krzysztof Łebkowski po raz 1
9. Mieczysław Jarońko po raz 1
10. Mirosław Kubisiak po raz 1
11. Jacek Malinowski po raz 1
12. Anh Tuan Truong po raz 1
13. Sławomir Skowyrski po raz 1
14. Andrzej Górczak po raz 1
15. Jerzy Sikorski po raz 1
16. Marek Gałązka po raz 1
17. Mariusz Łysiak po raz 1
18. Grzegorz Papis po raz 1
19. Jacek Frątczak po raz 1
20. Stanisław Kaczanowski po raz 1
21. Andrzej Paszkowski po raz 1
22. Malgorzata Rudnik po raz 1
23. Waldemar Milczarek po raz 1
24. Zbigniew Perzyna po raz 1
25. Tomasz Wronowski po raz 1
26. Zbigniew Antczak po raz 1
27. Władysław Gohling po raz 1
28. Malinowski Rafał po raz 1
29. Mirosław Szewczyk po raz 1
30. Wojciech Wypyszyński po raz 1
31. Marek Korzemski po raz 1
32. Janusz Waszelewski po raz 1
33. Adam Pańko po raz 1
34. Krzysztof Pawlak po raz 1
35. Krzysztof Kostoń po raz 1
36. Konrad Dousa po raz 1
37. Marek Grzybowski po raz 1
38. Marek Oleszkiewicz po raz 1
39. Stanisław Janiszewski po raz 1
40. Adam Sitkiewicz po raz 1
41. Iwona Sandecka po raz 1
42. Krzysztof Molenda po raz 1
43. Aleksander Maksimow po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Mieczysław Jarońko po raz 1
2. Grzegorz Undra po raz 1
3. Krzysztof Kostoń po raz 1
4. Stanisław Sadowski po raz 1
5. Marek Korzemski po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Damian Selerski po raz 1
2. Krzysztof Soltysiak po raz 1
3. Krzysztof Krych po raz 1
4. Paweł Gałecki po raz 1
5. Paweł Michalski po raz 1
6. Piotr Szablewski po raz 1
7. Jacek Kisiel po raz 1
8. Maciej Jar po raz 1
9. Tomasz Walkiewicz po raz 1
10. Jarosław Okruch po raz 1
11. Stanislaw Rosiński po raz 1
12. Krzysztof Zalewski po raz 1
13. Bartłomiej Truszewski po raz 1
14. Mateusz Kalinowski po raz 1
15. Ryszard Smoter po raz 1
16. Maciej Kilanowski po raz 1
17. Marek Laskowski po raz 1
18. Kozaczuk Adrian po raz 1
19. Marek Słomkowski po raz 1
20. Krystian Spilaszek po raz 1
21. Piotr Karpienia po raz 1
22. Marek Włodarski po raz 1
23. Andrzej Piesio po raz 1
24. Ocipka Kamil po raz 1
25. Julia Kęsicka po raz 1
26. Kręźlewicz Tadeusz po raz 1
27. Adam Polech po raz 1
28. Piotr Gradek po raz 1
29. Tomasz Szczepanski po raz 1
30. Mateusz Sakowicz po raz 1
31. Krzysztof Baradziej po raz 1
32. Grzegorz Kozielski po raz 1
33. Mateusz Śledziewski po raz 1
34. Henryk Marzec po raz 1
35. Beata Nosarzewska po raz 1
36. Karol Matyjek po raz 1
37. Marcin Kabański po raz 1
38. Dawud Kociszewski po raz 1
39. Jaroslaw Menich po raz 1
40. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
41. Szymon Sakowicz po raz 1
42. Joanna Potasznik po raz 1
43. Piotr Seta po raz 1
44. Mateusz Cymerman po raz 1
45. Łukasz Sakowicz po raz 1
46. Michał Michalski po raz 1
47. Adam Smoter po raz 1
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1968 – 1977) - 15 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi) - 15 zł
  3. 15:00 - open - 15 zł
Plakat turnieju 2 Letni Turniej tenisa stołowego K.S. Spójnia Warszawa 2018

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę. Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup, będą walczyć w tzw. drabince A, zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince B. W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms :
9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1969-1978
11.oo -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1959-1968 i starsi .15.00 – open { wszyscy chętni } .

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie ! kawa , herbata , słodycze gratis !!! INFO : Mirek 607-290-904

Miejsce bitwy