czerwiec 15 sob 2019

Turniej 42 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2018/2019

zakończony

61

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

7

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Krzysztof Łebkowski po raz 4
2. Krzysztof Stępień po raz 1
3. Jacek Malinowski po raz 3
4. Grzegorz Papis po raz 1
5. Andrzej Paszkowski po raz 2
6. Stanislaw Sadowski po raz 1
7. Mariusz Łysiak po raz 6
8. Stanislaw Rosiński po raz 3
9. Krzysztof Kostoń po raz 3
10. Malinowski Rafał po raz 3
11. Sylwester Wojcik po raz 1
12. Mieczyslaw Jaronko po raz 2
13. Janusz Waszelewski po raz 3
14. Adam Sitkiewicz po raz 3
15. Zbigniew Antczak po raz 1
16. Miroslaw Kubisiak po raz 1
17. Wojciech Osinski po raz 1
18. Kutek Piotr po raz 1
19. Władysław Gohling po raz 1
20. Dariusz Szpanowski po raz 1
21. Aarne Puu po raz 1
22. Artur Zamkowski po raz 1
23. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
24. Tomasz Wronowski po raz 3
25. Małgorzata Rudnik po raz 3
26. Miroslaw Szewczyk po raz 1
27. Aleksander Maksymow po raz 2
28. Józef Gwiazdowski po raz 1
29. Klaudiusz Pobudzin po raz 2
30. Roman Bem po raz 1
31. Tomasz Ropelewski po raz 1
32. Kazimierz Drabot po raz 3
33. Iwona Sandecka po raz 2

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Krzysztof Kostoń po raz 11
2. Grzegorz Papis po raz 3
3. Adam Sitkiewicz po raz 1
4. Mirosław Kubisiak po raz 1
5. Artur Zamkowski po raz 1
6. Kazimierz Drabot po raz 4
7. Aarne Puu po raz 1
8. Tomasz Wronowski po raz 3
9. Malgorzata Rudnik po raz 1
10. Stanislaw Sadowski po raz 2

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Kacper Moliński po raz 7
2. Jan Klepko po raz 3
3. Paweł Rutkowski po raz 1
4. Piotr Szablewski po raz 4
5. Marek Słomkowski po raz 1
6. Szymon Sakowicz po raz 1
7. Mariusz Łysiak po raz 1
8. Paweł Kusiak po raz 2
9. Piotr Karpienia po raz 1
10. Kutek Piotr po raz 1
11. Kazimierz Drabot po raz 1
12. Nam Bui po raz 1
13. Tomasz Bugaj po raz 1
14. Łukasz Sakowicz po raz 1
15. Maciej Jar po raz 1
16. Filip Budu po raz 1
17. Daniel Gontarski po raz 1
18. Krzysztof Baradziej po raz 2