maj 11 sob 2019

Turniej 37 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2018/2019

zakończony

93

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

8

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Adam Kępa po raz 2
2. Mariusz Łysiak po raz 3
3. Stanislaw Głowacki po raz 1
4. Waldemar Sliwiński po raz 1
5. Miroslaw Kubisiak po raz 4
6. Krzysztof Kostoń po raz 1
7. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
8. Jacek Frątczak po raz 1
9. Zbigniew Antczak po raz 4
10. Jerzy Sikorski po raz 1
11. Stanislaw Sadowski po raz 2
12. Marcin Ostrowski po raz 3
13. Andrzej Paszkowski po raz 1
14. Janusz Waszelewski po raz 5
15. Piotr Knapczyński po raz 1
16. Janusz Mrowiński po raz 2
17. Jacek Malinowski po raz 1
18. Waldemar Bartolik po raz 1
19. Grzegorz Papis po raz 2
20. Krzysztof Stępień po raz 1
21. Zbigniew Perzyna po raz 1
22. Marek Grzybowski po raz 1
23. Malinowski Rafał po raz 1
24. Marek Galązka po raz 2
25. Leszek Sotek po raz 1
26. Artur Kaczmarski po raz 1
27. Grzegorz Undra po raz 2
28. Marek Zawadzki po raz 1
29. Tomasz Wronowski po raz 1
30. Mariusz Cur po raz 1
31. Marek Oleszkiewicz po raz 1
32. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
33. Małgorzata Rudnik po raz 2
34. Maciej Stachowiak po raz 1
35. Adam Pańko po raz 3
36. Adam Sitkiewicz po raz 1
37. Krzysztof Molenda po raz 1
38. Wladyslaw Gohling po raz 1
39. Karol Zychowicz po raz 1
40. Miroslaw Szewczyk po raz 1
41. Piotr Bajek po raz 1
42. Ireneusz Kamiński po raz 1
43. Stanislaw Trzeszczkowski po raz 1
44. Roman Bem po raz 4

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Krzysztof Kostoń po raz 8
2. Andrzej Paszkowski po raz 1
3. Mirosław Kubisiak po raz 3
4. Stanislaw Głowacki po raz 1
5. Leszek Sotek po raz 1
6. Stanislaw Sadowski po raz 4
7. Grzegorz Papis po raz 4
8. Władyslaw Gohling po raz 1
9. Waldemar Bartolik po raz 1
10. Grzegorz Undra po raz 4
11. Krzysztof Pawlak po raz 1
12. Tomasz Wronowski po raz 1
13. Krzysztof Wierzgała po raz 1
14. Marek Wiewiór po raz 1
15. Roman Eski po raz 2

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Antoni Buchalski po raz 3
2. Paweł Michalski po raz 5
3. Mateusz Sakowicz po raz 3
4. Mateusz Cymerman po raz 2
5. Jacek Kisial po raz 1
6. Arkadiusz Ziemiński po raz 1
7. Janusz Bogucki po raz 1
8. Marek Laskowski po raz 6
9. Reinhold Utri po raz 1
10. Andrzej Piesio po raz 6
11. Piotr Karpienia po raz 1
12. Łukasz Sakowicz po raz 1
13. Pawel Naduk po raz 1
14. Marek Słomkowski po raz 2
15. Dominik Joński po raz 1
16. Adam Krzystanek po raz 1
17. Bartłomiej Truszewski po raz 2
18. Waldemar Śliwiński po raz 1
19. Grzegorz Beńko po raz 1
20. Szymon Sakowicz po raz 2
21. Dawid Kociszewski po raz 1
22. Piotr Gradek po raz 1
23. Filip Budu po raz 1
24. Pawel Kusiak po raz 2
25. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 2
26. Jarosław Menich po raz 1
27. Andrzej Piotrowski po raz 1
28. Krzysztof Baradziej po raz 1
29. Marek Zawadzki po raz 1
30. Radosław Jagiełło po raz 1
31. Sasin Adam po raz 1
32. Lasocki Jerzy po raz 1
33. Aleksander Maksymow po raz 1
34. Wojcieska Aneta po raz 1