listopad 04 sob 2023

Turniej 10 turniej z cyklu Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa 2023/2024

zakończony

92

zawodników brało
udział

16

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

15

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy - (40-49 lat , urodzeni w latach 1975-1984) 129 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Franciszek Jastrzębowski po raz 1 7 0 30
2. Brylak Włodzimierz po raz 1 6 1 28
3. Adam Polech po raz 1 8 2 26
4. Marek Gałązka po raz 2 8 2 24
5. Paweł Jasik po raz 1 5 2 22
6. Waldemar Śliwiński po raz 2 5 2 21
7. Jerzy Sikorski po raz 1 5 3 20
8. Mariusz Łysiak po raz 1 6 3 19
9. Marcin Chojnacki po raz 2 4 2 17
10. Artur Liciński po raz 1 4 2 16
11. Marek Zawadzki po raz 1 4 3 15
12. Marek Laskowski po raz 4 4 3 14
13. Zdzisław Orzechowski po raz 1 3 3 13
14. Wojciech Stolarek po raz 1 4 2 12
15. Kalinowski Michał po raz 2 3 3 11
16. Krzysztof Ziółek po raz 1 4 2 10
17-24. Korsak Tomasz po raz 1 2 3 8
17-24. Sylwester Wójcik po raz 2 3 3 8
17-24. Andrzej Stocker po raz 1 2 3 8
17-24. Stanisław Sadowski po raz 5 2 3 8
17-24. Mirosław Kubisiak po raz 1 2 3 8
17-24. Andrei Lazarchik po raz 1 2 3 8
17-24. Leszek Grochowski po raz 1 5 2 8
17-24. Małgorzata Rudnik po raz 4 5 4 8
25-32. Zbigniew Perzyna po raz 3 3 3 6
25-32. Marek Winkler po raz 2 3 3 6
25-32. Filip Budu po raz 2 2 3 6
25-32. Mariola Kornacka po raz 3 3 3 6
25-32. Grzegorz Papis po raz 1 2 3 6
25-32. Zbigniew Antczak po raz 2 3 2 6
25-32. Roman Bem po raz 3 2 3 6
25-32. Posmyk Emil po raz 2 1 4 6
33-40. Tomasz Wronowski po raz 3 1 4 4
33-40. Leszek Pęda po raz 1 1 4 4
33-40. Koźmiński Mirosław po raz 1 0 0 4
33-40. Iwona Sandecka po raz 1 1 5 4
33-40. Janusz Ćwikliński po raz 4 1 3 4
33-40. Janusz Waszelewski po raz 4 1 3 4
33-40. Serhii Kolomiets po raz 1 0 4 4
33-40. Bogucki Tomasz po raz 4 0 4 4
41-44. Sławomir Staśkiewicz po raz 2 0 4 2
41-44. Sergiusz Polny po raz 2 0 4 2
41-44. Janusz Mrowiński po raz 1 1 3 2
41-44. Wiktor Lebed po raz 1 0 4 2

Wyniki kategoria oldboy starszy - (50-59lat , urodzeni w latach 1965-1974 i starsi) 58 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Franciszek Jastrzębowski po raz 2 7 0 30
2. Grzegorz Papis po raz 5 4 2 28
3. Leszek Grochowski po raz 1 6 2 26
4. Małgorzata Rudnik po raz 2 6 2 24
5. Krzysztof Ziółek po raz 1 4 3 22
6. Artur Liciński po raz 1 4 2 21
7. Marek Winkler po raz 1 3 3 20
8. Korsak Tomasz po raz 1 4 2 19
9. Krzysztof Pawlak po raz 2 4 3 17
10. Zdzisław Orzechowski po raz 1 4 4 16
11. Andrzej Stocker po raz 1 3 3 15
12. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 4 14
13. Zbigniew Perzyna po raz 1 2 3 13
14. Stanisław Sadowski po raz 1 2 3 12
15. Witold Zołotarew po raz 1 1 4 11
16. Koźmiński Mirosław po raz 1 0 0 10
17-19. Piotr Chmielewski po raz 1 0 0 8
17-19. Piotr Bajek po raz 1 0 5 8
17-19. Tomasz Wronowski po raz 1 0 5 8

Wyniki kategoria open 86 meczy

Miejsce W P Punkty
1. Weikum Kacper po raz 2 7 0 30
2. Mariusz Wołowiecki po raz 1 6 1 28
3. Maciej Ptak po raz 1 7 1 26
4. Stachurski Jan po raz 1 5 3 24
5. Paweł Tusień po raz 1 5 3 22
6. Franciszek Jastrzębowski po raz 1 5 2 21
7. Hubert Wasilewski po raz 1 3 3 20
8. Marcin Gałązka po raz 3 4 3 19
9. Szymon Sakowicz po raz 1 4 3 17
10. Oliwier Panasiuk po raz 1 3 3 16
11. Krystian Spilaszek po raz 1 3 3 15
12. Sławomir Rutkowski po raz 1 2 3 14
13. Leszek Grochowski po raz 1 3 2 13
14. Korsak Tomasz po raz 1 2 3 12
15. Piotr Tuszyński po raz 1 5 2 11
16. Koleda Dmytri po raz 2 5 2 10
17-24. Robert Dawidko po raz 4 4 3 8
17-24. Przemysław Stachula po raz 4 3 3 8
17-24. Krzysztof Baradziej po raz 4 1 4 8
17-24. Andrei Lazarchik po raz 1 2 3 8
17-24. Dulski Andiej po raz 2 3 3 8
17-24. Sochaczewski Robert po raz 1 3 2 8
17-24. Majkowski Kamil po raz 1 0 5 8
17-24. Olszewski Kamil po raz 1 0 5 8
25-29. Piotr Gradek po raz 2 1 4 6
25-29. Kaczorek Marcin po raz 4 0 4 6
25-29. Zambrzycki Jerzy po raz 1 0 4 6
25-29. Shavra Maksym po raz 2 0 5 6
25-29. Rafał Pierzchałka po raz 1 0 4 6
Źródło: xls