październik 06 sob 2018

Turniej 6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

87

zawodników brało
udział

8

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

20

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Marek Laskowski po raz 2
2. Artur Kozak po raz 1
3. Konrad Dousa po raz 1
4. Mariusz Łysiak po raz 2
5. Leszek Pęda po raz 1
6. Mirosław Kubisiak po raz 1
7. Krzysztof Kostoń po raz 1
8. Waldemar Sliwiński po raz 1
9. Roman Chawryło po raz 1
10. Stanislaw Sadowski po raz 1
11. Wojciechy Wachol po raz 1
12. Marek Zawadzki po raz 2
13. MIeczawysł Jarońko po raz 1
14. Władysław Gohling po raz 1
15. Marek Gałązka po raz 1
16. Grzegorz Papis po raz 1
17. Krzysztof Łebkowski po raz 2
18. Igor Zajcew po raz 1
19. Tomasz Wronowski po raz 1
20. Małgorzata Rudnik po raz 1
21. Adam Pańko po raz 1
22. Janusz Waszelewski po raz 2
23. Grzegorz Undra po raz 1
24. Janusz Mrowiński po raz 1
25. Kazimierz Drabot po raz 1
26. Wojciech Cieślicki po raz 1
27. Krzysztof Pawlak po raz 1
28. Adam Sitkiewicz po raz 1
29. Zbigniew Perzyna po raz 1
30. Karol Zychowicz po raz 1
31. Ireneusz Kamiński po raz 1
32. Rafal Kamiński po raz 1
33. Iwona Sandecka po raz 1
34. Marek Oleszkiewicz po raz 1
35. Mirosław Szewczyk po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Roman Chawryło po raz 1
2. Krzysztof Kostoń po raz 2
3. Oleg Usenko po raz 1
4. Robert Niewiadomski po raz 1
5. Mirosław Kubisiak po raz 3
6. Tomasz Wronowski po raz 2
7. Grzegorz Undra po raz 1
8. Stanisław Sadowski po raz 1
9. Władysław Gohling po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Jarosław Okruch po raz 1
2. Robert Czernecki po raz 1
3. Paweł Michalski po raz 2
4. Piotr Szablewski po raz 2
5. Wojciech Gabler po raz 1
6. Maciej Jar po raz 1
7. Andrzej Piesio po raz 2
8. Marek Kamiński po raz 1
9. Tomasz Ropelewski po raz 1
10. Szymon Sakowicz po raz 1
11. Mariusz Łysiak po raz 1
12. Adam Kłosiński po raz 1
13. Mateusz Kozanowski po raz 1
14. Piotr Chrustowski po raz 1
15. Dariusz Zaręba po raz 1
16. Waldemar Milczarek po raz 1
17. Mateusz Sakowicz po raz 1
18. Katarzyna Rybak po raz 1
19. Mieczysław Jarońko po raz 1
20. Beata Nosarzewska po raz 1
21. Artur Piersa po raz 1
22. Krzysztof Kamiński po raz 1
23. Piotr Karpienia po raz 2
24. Krystian Spilaszek po raz 1
25. Dariusz Gocaliński po raz 1
26. Stanislaw Rosinski po raz 1
27. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
28. Daniel Gontarski po raz 1
29. Filip Kłosinski po raz 1
30. Agnieszka Rybak po raz 1
31. Paweł ZiółkowsIki po raz 1
32. Grzegorz Kozielski po raz 1
33. Stanisław Janiszewski po raz 2
34. Jarosław Menich po raz 1
35. Andrzej Wierzejski po raz 1
36. Paweł Ziółkowski po raz 1
37. Ilia Marynkevich po raz 1
38. Aleksander Maksymow po raz 1
39. Krzysztof Baradziej po raz 1
40. Iwona Sandecka po raz 1
41. Henryk Marzec po raz 1
42. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 2
43. Volodymir Ksienicz po raz 1