wrzesień 15 sob 2018

Turniej 3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

87

zawodników brało
udział

9

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

29

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
38. Brylak Włodzimierz po raz 1
2. Krzysztof Kostoń po raz 2
3. Jerzy Sikorski po raz 1
4. Marek Zawadzki po raz 1
5. Mirosław Kubisiak po raz 1
6. Mariusz Łysiak po raz 1
7. Adam Sitkiewicz po raz 1
8. Maciej Lewandowski po raz 1
9. Marek Gałazka po raz 1
10. Piotr Szablewski po raz 1
11. Vołkovs Aleksander po raz 1
12. Konrad Dousa po raz 1
13. Jacek Malinowski po raz 1
14. Artur Kozak po raz 1
15. Janusz Mrowinski po raz 1
16. Władysław Gohling po raz 1
17. Krzysztof Łebkowski po raz 1
18. Tomasz Wronowski po raz 1
19. Wojciech Wachol po raz 1
20. Mieczyslaw Jaronko po raz 1
21. Grzegorz Papis po raz 1
22. Janusz Waszelewski po raz 1
23. Krzysztof Pawlak po raz 1
24. Kazimierz Drabot po raz 1
25. Janusz Ćwiklinski po raz 1
26. Stanislaw Kaczanowski po raz 2
27. Grzegorz Undra po raz 1
28. Stanisław Janiszewski po raz 1
29. Marek Oleszkiewicz po raz 2
30. Zbigniew Antczak po raz 1
31. Zbigniew Perzyna po raz 1
32. Jacek Frątczak po raz 1
33. Miroslaw Szewczyk po raz 1
34. Andrzej Wierzejski po raz 1
35. Sylwester Kasprzak po raz 1
36. Ryszard Borkowski po raz 1
37. Dan Manea po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Krzysztof Kostoń po raz 2
2. Mirosław Kubisiak po raz 1
3. Mieczysław Jarońko po raz 2
4. Grzegorz Undra po raz 1
5. Tomasz Wronowski po raz 1
6. Kazimierz Drabot po raz 2

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Paweł Michalski po raz 2
2. Maciej Jar po raz 1
3. Mateusz Cymerman po raz 1
4. Jacek Kisiel po raz 1
5. Andrzej Piesio po raz 1
6. Mariusz Łysiak po raz 2
7. Antoni Buchalski po raz 1
8. Przemek Szczepaniak po raz 1
9. Piotr Szablewski po raz 1
10. Paweł Wiszniewski po raz 1
11. Paweł Gałecki po raz 1
12. Marek Zawadzki po raz 1
13. Marek Laskowski po raz 1
14. Tomasz Walkiewicz po raz 1
15. Ocipka Kamil po raz 1
16. Marek Włodarski po raz 1
17. Andrzej Górczak po raz 1
18. Paweł Janiszewski po raz 1
19. Paweł Ziółkowski po raz 1
20. Jarosław Menich po raz 1
21. Grzegorz Kozielski po raz 1
22. Marek Słomkowski po raz 1
23. Piotr Karpienia po raz 1
24. Mateusz Śledziewski po raz 1
25. Daniel Gontarski po raz 1
26. Kazimierz Drabot po raz 1
27. Adam Sroka po raz 1
28. Krystian Spilaszek po raz 1
29. Grzegorz Klonowski po raz 1
30. Jan Durakiewicz po raz 1
31. Adam Urbaniak po raz 1
32. Pacholak Oskar po raz 1
33. Michał Popielczyk po raz 1
34. Andrzej Wasiak po raz 1
35. Piotr Gradek po raz 1
36. Jacek Tomczak po raz 1
37. Elżbieta Beziuk po raz 1
38. Pacholak Hubert po raz 1
39. Beata Nosarzewska po raz 1
40. Wojcieska Aneta po raz 1
41. Dawid Kociszewski po raz 1
42. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
43. Henryk Marzec po raz 1