lipiec 21 sob 2018

Turniej 3 Letni Turniej tenisa stołowego K.S. Spójnia Warszawa 2018

zakończony

75

zawodników brało
udział

11

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

34

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Marek Laskowski po raz 2
2. Jerzy Sikorski po raz 1
3. Marek Zawadzki po raz 1
4. Maciej Muda po raz 1
5. Jacek Malinowski po raz 1
6. Miroslaw Kubisiak po raz 1
7. Sylwester Wójcik po raz 1
8. Adam Sitkiewicz po raz 1
9. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
10. Marek Gałązka po raz 1
11. Krzysztof Kostoń po raz 1
12. Anh Tuan Truong po raz 2
13. Wojciech Wachol po raz 1
14. Oleg Usenko po raz 1
15. Zbigniew Perzyna po raz 1
16. Sławomir Skowyrski po raz 1
17. Marek Koźminski po raz 1
18. Janusz Mrowinski po raz 1
19. Andrzej Paszkowski po raz 1
20. Stanisław Kaczanowski po raz 2
21. Grzegorz Undra po raz 1
22. Sylwester Kasprzak po raz 1
23. Stanisław Sadowski po raz 1
24. Iwona Sandecka po raz 1
25. Leszek Sotek po raz 1
26. Marek Słomkowski po raz 1
27. Wojciech Cieślicki po raz 1
28. Władysław Gohling po raz 2
29. Karol Zychowicz po raz 1
30. Adam Pańko po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Zbyszek Samoraj po raz 1
2. Marek Slomkowski po raz 1
3. Stanisław Sadowski po raz 2
4. Krzysztof Kostoń po raz 1
5. Grzegorz Undra po raz 1
6. Robert Chmielewski po raz 1
7. Grażyna Grzejda po raz 1
8. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
9. Leszek Sotek po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Pawel Galecki po raz 1
2. Jan Klepko po raz 1
3. Jarosław Okruch po raz 1
4. Marek Laskowski po raz 1
5. Andrzej Piesio po raz 1
6. Mateusz Kozanowski po raz 1
7. Zbyszek Samoraj po raz 1
8. Maciej Jar po raz 2
9. Artur Piersa po raz 1
10. Marek Zawadzki po raz 1
11. Jarosław Menich po raz 1
12. Jolanta Szatko po raz 1
13. Mateusz Świderski po raz 1
14. Stanislaw Rosiński po raz 1
15. Beata Nosarzewska po raz 1
16. Tomasz Walkiewicz po raz 1
17. Jaroslaw Dobkowski po raz 1
18. Wojciech Ratyński po raz 1
19. Waldemar Bartolik po raz 1
20. Jan Durakiewicz po raz 1
21. Stanisław Janiszewski po raz 1
22. Katarzyna Rybak po raz 1
23. Maciej Tauber po raz 1
24. Agnieszka Rybak po raz 1
25. Krzysztof Baradziej po raz 1
26. Henryk Marzec po raz 1
27. Maciej Muda po raz 1
28. Dominik Stępień po raz 1
29. Iwona Sandecka po raz 1
30. Paweł Wiszniewski po raz 1
31. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1
32. Konrad Szypczak po raz 1
33. Grażyna Grzejda po raz 1
34. Małgorzata Rudnik po raz 1
35. vel Gruchalski Gruchała po raz 1
36. Aleksander Milewski po raz 1